Jesteś tutaj:

Chiptuning

Chiptuning

Modyfikację sterownika silnika [ECU]

auto-Dynamics.pl wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferuje profesjonalne modyfikacje sterownika silnika [ECU] tj. Chiptuning z wykorzystaniem hamowni. Przeprowadzane przez nas modyfikacje mają na celu poprawę paramentów silnika poprzez zmianę oprogramowania sterownika. Zabieg polega na edycji programu sterującego pracą jednostki napędowej. Znajdujące się w programie krzywe charakterystyki oraz mapy modyfikowane są pod kątem zwiększenia mocy i momentu obrotowego z zachowaniem zdroworozsądkowych zasad bezpieczeństwa. Czynności związane z modyfikacją elektroniki pozwalają nam ponadto na odblokowanie wartości prędkości maksymalnej jak również na pełne, indywidualne dostosowanie do towarzyszącego, dodatkowego wyposażenia zainstalowanego w pojeździe.

wróc do oferty

Szybka Reakcja

Każdy etap projektu traktujemy priorytetowo. Począwszy od natychmiastowej odpowiedzi na zapytania ofertowe, skończywszy na szybkiej dostawie i profesjonalnej instalacji podzespołów.

Kompleksowa Obsługa

auto-Dynamics.pl to miejsce w którym załatwisz wszystkie sprawy związane z modyfikacjami w Twoim pojeździe. Sprawdź szczegółowo naszą ofertę.

Zawsze Pomocni

Zespół auto-Dynamics.pl zawsze służy fachową pomocą i doradztwem w zakresie oferowanych usług i doboru odpowiednich podzespołów kompatybilnych z Państwa pojazdem.

O Firmie

auto-Dynamics.pl to firma zawiązana przez zespół doświadczonych entuzjastów branży motoryzacyjnej specjalizujących się w dziedzinie szeroko...

czytaj dalej

Dane kontaktowe

Marszałkowska 58, 00-545 Warszawa
hello@auto-dynamics.pl
+48 516 741 846

Pon. - Pt.: 11:00 - 17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

© 2024 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!