Jesteś tutaj:

Serwis

Serwis

Zapewniamy montaż i instalację zakupionych u nas podzespołów

auto-Dynamics.pl to profesjonalny serwis samochodowy który oferuje montaż i instalację wszystkich zakupionych u nas podzespołów. Usługi wykonywane są nad wyraz starannie z zachowaniem wszelkich zasad zgodny z sztuką motoryzacyjną i w każdym etapie pozwalają właścicielowi pojazdu na pełen wgląd w postęp czynionych prac. Dzięki znakomitemu zapleczu i wyposażeniu w maszyny i narzędzia od renomowanych europejskich producentów zakres usług serwisowych to między innymi pełna diagnostyka komputerowa, naprawy główne oraz bieżące, przeglądy okresowe, geometria zawieszenia, wyważanie i montaż kół, serwis klimatyzacji i wiele innych.

auto-Dynamics.pl to również pełen dostęp do oryginalnych części i płynów eksploatacyjnych wymaganych do przeprowadzenia czynności serwisowych i naprawczych do wszystkich modeli pojazdów przez nas obsługiwanych. Czyniąc serwis kompleksowym zapewniamy pełną dostępność do usług blacharsko-lakierniczych. Na życzenie Klienta zakładamy książkę serwisową dla pojazdu w której odnotowywane są wszelkie czynności dokonane w pojeździe podczas pobytu w naszym warsztacie.

Zapraszamy do regularnego serwisowania pojazdu w auto-Dynamics.pl

wróc do oferty

O Firmie

auto-Dynamics.pl to firma zawiązana przez zespół doświadczonych entuzjastów branży motoryzacyjnej specjalizujących się w dziedzinie szeroko...

czytaj dalej

Dane kontaktowe

Marszałkowska 58, 00-545 Warszawa
hello@auto-dynamics.pl
+48 516 741 846

Pon. - Pt.: 11:00 - 17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

© 2024 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!