Jesteś tutaj:

Moduły mocy

Moduły Mocy

Zaawansowane, cyfrowe moduły elektroniczne silnika z serii AD SporTronic®. Dostarczane wraz z specjalną wiązką komunikującą się z sensorami magistrali CAN. Jednostki zapewniają ponadprzeciętne ale w pełni bezpieczne dla silnika, skrzyni biegów oraz zespołu napędowego przyrosty mocy i momentu obrotowego wykorzystując rezerwy silnika i jego podzespołów pozostawione przez producenta. Dzięki bezinwazyjnym połączeniom fabryczna gwarancja pojazdu zostaje zachowana. Inteligenta jednostka AD SporTronic® w sposób ciągły monitoruje wielowątkowy sygnał przechwytywany z wielu sensorów jednostki napędowej analizując w czasie rzeczywistym szereg otrzymywanych informacji. Zaimplementowany wewnątrz modułu wysoko wydajny procesor po dokonaniu koniecznych obliczeń wysyła zwrotnie do odpowiednich sensorów zmodyfikowany sygnał który w efekcie skutkuje wzrostem mocy i momentu obrotowego. Szybsza reakcja przepustnicy i poprawiona reakcja pedału przyspieszenia zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo podczas wyprzedzania i ogólny wzrost pewności na drodze. Montaż modułów AD SporTronic® nie wymaga przeprogramowania fabrycznej jednostki ECU [komputera samochodowego] – jednostki instalowane są w systemie Plug & Play i w tym samym schemacie zostają odłączane – jeśli sytuacja tego wymaga. Moduły AD SporTronic są idealnym i rekomendowanym rozwiązaniem dla entuzjastów pragnących cieszyć się większą mocą i momentem obrotowym w połączeniu z zachowaniem fabrycznej gwarancji. Niemiecki, certyfikowany produkt firmy auto-Dynamics.pl

Produkcja | Podzespoły

Produkcja modułów AD SporTronic® odbywa się tylko i wyłącznie w niemieckich zakładach przy wykorzystaniu najwyższej jakości podzespołów elektronicznych. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół, przemyślane i dokładnie obliczone rozwiązania zapewniają długą i bezproblemową eksploatację.

 
 

Zaawansowane Oprogramowanie

Zaimplementowane w modułach AD SporTronic® oprogramowanie zawiadujące pracą systemu nie jest dziełem przypadku. Tworzone przez zespół inżynierów za pomocą zaawansowanych aplikacji komputerowych algorytmy potrafią dokładnie analizować i poprawnie interpretować dane zbierane za pomocą sensorów komunikujących się z magistralą CAN a sygnał zwrotny jest bardzo czytelny co skutkuje bezpiecznym przyrostem mocy i momentu obrotowego.

Testy | Certyfikaty

Każdy z oferowanych modułów AD SporTronic® przed oficjalnym wprowadzeniem przechodzi rygorystyczne testy. Poprawne funkcjonowanie weryfikowane jest przy użyciu pojazdów testowych z tym samym wariantem silnika w różnych konfiguracjach osprzętu. Stosowanie najsurowszych kryteriów weryfikacyjnych zapewnia produkt bezpieczny dla jednostki napędowej.

 
 

Montaż | Hamownia

Staranny i profesjonalny montaż, właściwe umiejscowienie modułu to istotne elementy procesu modyfikacji. Określenie właściwości nominalnych pojazdu dzięki hamowni to elementarna podstawa którą stosujemy przed montażem modułu AD SporTronic®. Finalny pomiar po całym procesie jest zarówno potwierdzeniem poprawnej instalacji jak również czytelnym przedstawieniem uzyskanego przyrostu mocy i momentu obrotowego.

Niezawodność | Gwarancja

Potwierdzona licznymi certyfikatami a także ogromnym gremium w pełni usatysfakcjonowanych Klientów niezawodność modułów AD SporTronic® nie zwalnia nas od odpowiedzialności, dlatego każdy z naszych modułów dostarczany jest wraz z trzy letnią, pełnoprawną gwarancją zapewniającą natychmiastową wymianą typu door-to-door lub wymianę w naszym serwisie.

 

 AD SporTronic | auto-Dynamics.pl

O Firmie

auto-Dynamics.pl to firma zawiązana przez zespół doświadczonych entuzjastów branży motoryzacyjnej specjalizujących się w dziedzinie szeroko...

czytaj dalej

Dane kontaktowe

Marszałkowska 58, 00-545 Warszawa
hello@auto-dynamics.pl
+48 516 741 846

Pon. - Pt.: 11:00 - 17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

© 2024 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!