Jesteś tutaj:

Auto Detailing

Auto Detailing

Oferujemy zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, w celu podniesienia walorów estetycznych i użytkowych pojazdu, a także przedłużenia jego żywotności. Detailing wnętrza obejmuje czyszczenie, regenerację i konserwację przestrzeni pasażerskiej oraz bagażnika. Główne procesy dokonywane przez nas w procesie detailingu wnętrza polegają na czyszczeniu elementów tapicerskich, podsufitki, kokpitu, wszelkich elementów plastikowych i metalowych. Nacisk kładziony jest na odnowę najdrobniejszych szczegółów i przywrócenie stanu fabrycznego. Detailing zewnętrzny obejmuje regenerację i konserwację powłoki lakierniczej, kół, szyb, elementów chromowanych.

wróc do oferty

O Firmie

auto-Dynamics.pl to firma zawiązana przez zespół doświadczonych entuzjastów branży motoryzacyjnej specjalizujących się w dziedzinie szeroko...

czytaj dalej

Dane kontaktowe

Piękna 20, 00-549 Warszawa
info@auto-dynamics.pl
+48 516 741 846

Pon. - Pt.: 9:00 - 18:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Szybka Reakcja

Każdy etap projektu traktujemy priorytetowo. Począwszy od natychmiastowej odpowiedzi na zapytania ofertowe, skończywszy na szybkiej dostawie i profesjonalnej instalacji podzespołów.

Kompleksowa Obsługa

auto-Dynamics.pl to miejsce w którym załatwisz wszystkie sprawy związane z modyfikacjami w Twoim pojeździe. Sprawdź szczegółowo naszą ofertę.

Zawsze Pomocni

Zespół auto-Dynamics.pl zawsze służy fachową pomocą i doradztwem w zakresie oferowanych usług i doboru odpowiednich podzespołów kompatybilnych z Państwa pojazdem.

Pakiety podnoszące moc? Układ wydechowy nadający niepowtarzalny dźwięk? Felgi zdobiące pojazd na co dzień? Nasz zespół zapewni kompleksową obsługę!

Zapraszamy do współpracy!
zespół auto-Dynamics.pl

© 2017 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.