Jesteś tutaj:

Hamownia

Hamownia

Montaż i instalację zakupionych u nas podzespołów

auto-Dynamics.pl dysponuje własną hamownią DynoProject 4WD DP4L-SYNCHRO umożliwiającą obciążeniowe pomiary mocy i momentu obrotowego samochodów napędzanych na jedną (przednią lub tylną) lub obie osie. Dodatkowo nasz model hamowni synchronizuje prędkość obu osi, co bywa niezbędne do przeprowadzenia pomiarów w pojazdach wyposażonych w systemy kontroli trakcji.

Cyfrowy DataLogger i kontroler pracy hamulca wykonane są w technice mikroprocesorowej, co gwarantuje stałość parametrów pomiarów w czasie. Mikroprocesory, które czuwają nad pracą hamowni, obsługują zbieranie danych pomiarowych i pracę hamulca. Sterownik hamulca symuluje warunki drogowe kontrolując prędkość i przyspieszenie w zadanym obciążeniu. DataLogger zbiera informacje o wartościach następujących parametrów: prędkość, temperatura i ciśnienie zewnętrzne, moment obrotowy, ciśnienie doładowania i AFR. Kontroler komunikuje się z oprogramowaniem na komputerze PC. Zaawansowany, ale intuicyjny program przetwarza zmierzone podczas pomiaru parametry i zapisuje je. Następnie zebrane i przetworzone parametry prezentowane są w postaci wykresów i danych liczbowych. Umożliwia to technikowi analizę efektów uzyskanych podczas modyfikacji lub diagnostykę pracy silnika.

wróc do oferty

O Firmie

auto-Dynamics.pl to firma zawiązana przez zespół doświadczonych entuzjastów branży motoryzacyjnej specjalizujących się w dziedzinie szeroko...

czytaj dalej

Dane kontaktowe

Marszałkowska 58, 00-545 Warszawa
hello@auto-dynamics.pl
+48 516 741 846

Pon. - Pt.: 11:00 - 17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

© 2024 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!