Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • 2 x BMW 730d [G11] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE - Filtr BMC - by auto-Dynamics.pl

2 x BMW 730d [G11] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE - Filtr BMC - by auto-Dynamics.pl

2 x BMW 730d [G11] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE - Filtr BMC - by auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 14.04.2017 16:01:02

Najnowsze wcielenie flagowej limuzyny z stajni BMW, kodyfikowane przez producenta jako G11 tj. 7-er a ściślej 730d trafiło do auto-Dynamics.pl po zastrzyk mocy. Niecodziennie, bowiem w tandemie! Interesująco, ponieważ obydwa egzemplarze wyposażone są w pakiet stylistyczny M i bliźniaczą kolorystykę zewnętrza.

W każdym okazie z tego wyjątkowego duetu, z racji obowiązującej gwarancji, zainstalowany został profesjonalny, w pełni cyfrowy, dedykowany moduł zewnętrzny wraz z specjalną, rozbudowaną wiązką elektroniczną komunikującą się z sensorami magistrali CAN - niemieckiej firmy Novatune oraz sportowy, wysokoprzeustowy, wieczysty filtr powietrza firmy BMC. Obie „Siódemki” legitymowały się seryjną mocą w okolicach 270KM i 640Nm [bonus od fabryki – wartości katalogowe modelu 730d to 265KM i 620Nm]. Efekty naszego zabiegu zmierzone na hamowni to 315KM i 720Nm. Przyrost +45KM i +80Nm [licząc od wartości katalogowych to +50KM i +100Nm]. Wzrost parametrów na tym poziomie zapewnia absolutną bezawaryjność jednostki napędowej w połączeniu z rewelacyjnymi osiągami pozwalającymi na bezpieczne wyprzedzanie w każdych okolicznościach i warunkach. Odczucia z jazdy są teraz naprawdę niesamowite, a elastyczność zdumiewa na każdym biegu! „Twin Brothers” po kuracji w auto-Dynamics.pl wydajnością nie odstają od 730i, 740i czy 740d [G11 / G12].

Klientom życzymy szerokości i zadowolenia!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy właścicieli BMW Serii 7 [G11 G12] chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy!

Rozszerzona galeria zdjęć HD: https://flic.kr/s/aHskTYN4DU

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2023 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!