Jesteś tutaj:

Blog

23GRU

Mercedes Benz GLE63 S AMG [C292] Code Name: "INFERNO" 806HP & 1181Nm | tuned & powered by auto-Dynam…

 • dodał auto-Dynamics.pl

Imponderabilia? Estyma, atencja i rewerencja. Ponderabilia? 806KM i 1181Nm paralelnie z demoniczną stylistyką, gargantuiczną akustyką i krezusowymi osiągami. To jedynie wstęp do zbioru cech które zaimplementowaliśmy „a capite ad calcem” w Mercedes-Benz GLE63 S AMG [C292]. Code Name: „Inferno” by auto-Dynamics.pl

czytaj

23GRU

Mercedes-Benz GLE63 S AMG [C292] Project: "INFERNO" 806HP & 1181Nm | tuned & powered by auto-Dynamic…

 • dodał auto-Dynamics.pl

„Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie" / Dante | ów sformułowanie widniało nad bramą piekła, złowieszczo przypominając nadchodzącym o nieśmiertelnych ciemnościach i lucyferycznym ogniu. Niemoralność najnowszego projektu auto-Dynamics.pl idealnie odzwierciedla przywołany na wstępie, mefistofeliczny anturaż. Code Name: „Inferno”.

czytaj

19GRU

Ferrari 488 GTB [F142M] Dystanse NOVITEC Opony PIRELLI Folia PPF XPEL Powłoka Ceramiczna GYEON by au…

 • dodał auto-Dynamics.pl

670-konny, niesztampowo dystynktywnie skonfigurowany - notabene w nieoczywistym dla pojazdów z Maranello, eminentnym czarnym kolorze, włoski ambasador klasy supercars pod postacią Ferrari 488 GTB [F142M] z wizytą w auto-Dynamics.pl celem przeprofilowania do warunków zimowych w fuzji z nutą stylistycznego indywidualizmu, koherentnie z wszechobejmującym, kompleksowym pakietem zabezpieczająco-ochronnym.

czytaj

08GRU

Mercedes Benz A45 AMG [W176] Sportowe Klocki Hamulcowe PAGID RACING Olej MILLERS + Pakiet Serwisowy…

 • dodał auto-Dynamics.pl

Będący pod naszą stałą opieką i nadzorem, projekt „Acheron” bazujący na kanwie poliftowej wersji Mercedes-Benz A45 Aufrecht Melcher Großaspach [W176] o którym szerzej pisaliśmy na łamach naszego bloga [mods-Stage#X] opisując precyzyjnie zakres przeprowadzonych modyfikacji, zjawił się w auto-Dynamics.pl celem kolejnego performance upgrade’u oraz wynikającego z interwału kilometrowego - przeglądu serwisowego.

czytaj

30LIS

Mercedes Benz CLA45 AMG [C117] Elektroniczny Moduł Silnika ECU DAHLER Akcelerator Przyspieszenia DAH…

 • dodał auto-Dynamics.pl

Aufrecht Melcher Großaspach w wariacji CLA 45 kodyfikowane przez Mercedes-Benz jako C117 tym razem opuszcza auto-Dynamics.pl wzbogacony o sprawdzony i niezawodny zestaw modyfikacji pod postacią ultra wydajnego pakietu „Performance”.

czytaj

20LIS

Porsche 911 Turbo S [991.1] "Dark Knight" System Wtrysku Wody / Metanolu AQUAMIST by auto-Dynamics.p…

 • dodał auto-Dynamics.pl

Będący pod naszą stałą opieką i nadzorem, projekt „Dark Knight" bazujący na kanwie Porsche 911 Turbo S [991.1] o którym szerzej pisaliśmy na łamach naszego bloga [mods-Stage#1 | mods-Stage#2] opisując precyzyjnie kolejne etapy modyfikacji, zjawił się w auto-Dynamics.pl celem kolejnego performance upgrade’u.

czytaj

14LIS

BMW M5 [F10] Karbonowy Spoiler Zderzaka Przedniego STERCKENN by auto-Dynamics.pl

 • dodał auto-Dynamics.pl

Wyposażone w podwójnie doładowaną jednostkę napędową w układzie V8BMW M5 [F10] z szybką ale jakże owocną wizytą w auto-Dynamics.pl mającą na celu poprawę aspektów stylistyczno-wizualnych. „Quick Job” z potężnym efektem. Bez półśrodków.

czytaj

10LIS

BMW M3 [E92] Zestaw Kompresora VT2-625 ESS TUNING Cyfrowy Wyświetlacz AWRON Olej MILLERS Panewki CAR…

 • dodał auto-Dynamics.pl

Kultowy reprezentant sportowej dywizji ///M GmbH z monachijskiej stajni Bayerische Motoren Werke pod postacią M3 [E92 Coupé] z wizytą w auto-Dynamics.pl celem ekstremalnej maksymalizacji osiągów, radykalnej poprawy dynamiki w fuzji z szczyptą wysublimowanego, stylistycznego indywidualizmu.

czytaj

01LIS

Mercedes Benz CLA45 AMG [C117] Układ Wydechowy REMUS System Dolotowy AMS ALPHA Felgi BBS Opony MICHE…

 • dodał auto-Dynamics.pl

Bestsellerowy Coupe Light A-Class z Daimler AG o gromkim, sportowo zorientowanym genotypie zdefiniowanym w Affalterbach pod postacią Mercedes-Benz CLA45 AMG [C117] z wizytą w auto-Dynamics.pl celem krystalizacji i urzeczywistnienia akustyczno-dźwiękowej ekspansji paralelnie z nutą stylistycznego indywidualizmu oraz sporą dawką „high performance’u”.

czytaj

17PAŹ

DAHLER – ECU Chip Tuning – Profesjonalne Moduły Podnoszące Moc i Moment Obrotowy – wyłącznie w auto-…

 • dodał auto-Dynamics.pl

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zespół auto-Dynamics.pl poszerza ofertę najbardziej zaawansowanych, elektronicznych modułów ECU silnika, szwajcarskiej firmy Dähler Design & Technik GmbH. Sterowniki dedykowane do mnogiej ilości platform silników sięgają po drzemiący w danej jednostce potencjał i przekuwają go na potężny przyrost mocy, momentu obrotowego jak również znacznie zwiększoną elastyczność. Opracowane przez zespół szwajcarskich inżynierów kontrolery w długim procesie R&D stanowią idealną alternatywę a często przekraczając wartości możliwe do uzyskania przez tradycyjny chiptuning. Profesjonalnie przygotowane oprogramowanie zawiadujące całym systemem również stanowi autorski projekt specjalistów Daehler. Setki godzin testów, tygodnie certyfikacji [w tym TUV] skutkują produktem spełniającym oczekiwania Klientów którzy od swoich pojazdów oczekują czegoś więcej – ponieważ nie każdemu seryjne parametry wystarczają.

czytaj

16PAŹ

BMW 428i [F36] Przewody Hamulcowe FH Klocki FERODO Tarcze BREMBO Filtr BMC Oleje MILLERS + Pakiet Se…

 • dodał auto-Dynamics.pl

Monachijskie, ///M-Pakietowe Gran Coupé o typoszeregu F36 z napędem xDrive pod postacią BMW 428i – z wizytą w auto-Dynamics.pl po performance upgrade dla układu hamulcowego oraz kompleksowy, hi-end’owy pakiet serwisowo-olejowy.

czytaj

10PAŹ

BMW 530i [G30] Elektroniczny Moduł Silnika ECU DAHLER - Filtr Powietrza BMC by auto-Dynamics.pl

 • dodał auto-Dynamics.pl

Najnowszej generacji ///M-pakietowe 5-er kodyfikowane przez monachijskiego producenta typoszeregiem G30, pod postacią BMW 530i xDrive przybyło do auto-Dynamics.pl celem instalacji pakietu „Performance”. Zestaw modyfikacji zapewnia poprawę i maksymalizację osiągów - w sprawdzony, niezawodny a przede wszystkim bezpieczny i odwracalny sposób.

czytaj

07PAŹ

Mercedes Benz C43 AMG [205] Pakiet Kosmetyczny AD Black Star Powłoka Ceramiczna GYEON by auto-Dynami…

 • dodał auto-Dynamics.pl

Czasami mniej znaczy więcej a modyfikowany przez zespół auto-Dynamics.pl - Mercedes Benz C43 AMG [C205] stanowi idealny casus konstatujący przywołaną teorię. Coupé z Affalterbach za pomocą naszego, autorskiego pakietu „AD Black Star” oraz towarzyszących modyfikacji - nasycony został dawką testosteronu, co w konsekwencji pozwoliło na uzyskanie odświeżonego, arcy-estetyczego i niczym niezakłóconego, agresywnego „look’u”!

czytaj

02PAŹ

BMW X5 M50d [F15] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE Filtr Powietrza BMC by auto-Dynamics.pl

 • dodał auto-Dynamics.pl

Będący pod naszą stałą opieką, delegat i plenipotent klasy SUV z bawarskim rodowodem, jako X5 [F15] w najmocniejszej, wysokoprężnej odmianie tj. M50d wstąpił do auto-Dynamics.pl po skuteczny zestaw modyfikacji pod postacią pakietu „Performance” - gwarantujący poprawę i maksymalizację osiągów - w sprawdzony, niezawodny a przede wszystkim bezpieczny i odwracalny sposób.

czytaj

29WRZ

BMW M3 [F80] Competition - Sportowy Układ Wydechowy REMUS by auto-Dynamics.pl

 • dodał auto-Dynamics.pl

Uzbrojony w „Competition Package”, eminentny reprezentant sportowej dywizji ///M monachijskiego koncernu – firmy BMW, w postaci M3 [F80] z wizytą w auto-Dynamics.pl celem krystalizacji i urzeczywistnienia akustyczno-dźwiękowej ekspansji paralelnie z nutą stylistycznego indywidualizmu.

czytaj

08WRZ

BMW M550i [G30] Układ Wydechowy AC SCHNITZER Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE Filtry Powietr…

 • dodał auto-Dynamics.pl

Bayerische Motoren Werke kodyfikowane przez producenta jako G30, w najmocniejszej, cywilnej odmianie tj. M550i xDrive - z wizytą w auto-Dynamics.pl po sprawdzony i niezawodny zestaw modyfikacji w postaci pakietu „Performance” oraz po potężną dawkę solidnej, agresywnej akustyki.

czytaj

01SIE

Mercedes Benz CLA250 [117] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE Filtr Powietrza BMC Zawór BOV FO…

 • dodał auto-Dynamics.pl

Kodyfikowany przez Daimler AG jako C117, Mercedes-Benz CLA250 4Matic w AMG-pakietowej konfiguracji trafił do auto-Dynamics.pl po skuteczny zestaw modyfikacji w postaci pakietu „Performance”, zapewniający poprawę osiągów - w sprawdzony, niezawodny a przede wszystkim bezpieczny i odwracalny sposób. Dorzuciliśmy również szczyptę akustycznego indywidualizmu.

czytaj

28LIP

BMW X5 M50d [F15] Sportowy Układ Wydechowy "Active Sound" CARGRAPHIC by auto-Dynamics.pl

 • dodał auto-Dynamics.pl

BMW X5 M50d [F15] – bawarski reprezentant segmentu Sport Utility Vehicle [SUV], w ujmującej, pełnej indywidualizmu konfiguracji trafił do auto-Dynamics.pl po potężną intensyfikację walorów akustyczno-dźwiękowych i stylistyczną ekspansję.

czytaj

26LIP

BMW M4 [F82] Sportowa Chłodnica Oleju Skrzyni Biegów DCT CSF Wyczynowe Oleje MILLERS + Pakiet Serwi…

 • dodał auto-Dynamics.pl

Będący pod naszą stałą opieką, projekt „Competition²„ bazujący na kanwie BMW M4 [F82] o którym szerzej pisaliśmy na łamach naszego bloga [mods-Stage#1 | mods-Stage#2] opisując precyzyjnie kolejne etapy modyfikacji, zjawił się w auto-Dynamics.pl celem wykonania cyklicznego, wynikającego z interwału przeglądu, kompleksowego serwisu olejowego oraz następnego performance upgrade’u.

czytaj

22LIP

BMW 420i [F32] Downpipe i Frontpipe SUPERSPRINT Filtr Powietrza BMC Chiptuning ECU by auto-Dynamics.…

 • dodał auto-Dynamics.pl

Bayerische Motoren Werke 420i [N20B20] kodyfikowane przez producenta jako F32, w wyjątkowej, M-Pakietowej konfiguracji - z wizytą w auto-Dynamics.pl po sprawdzony i niezawodny zestaw modyfikacji w postaci pakietu „Performance” oraz po potężną dawkę solidnej, wysublimowanej akustyki.

czytaj

18LIP

BMW X5M [F85] Code Name: "Avalanche" | tuned & powered by auto-Dynamics.pl

 • dodał auto-Dynamics.pl

670KM | 880Nm zaimplementowane w zredefiniowaną przez zespół auto-Dynamics.pl ikonę homeryczno-tytanicznego SUV’a, o budzących niepokój insygniach ///M poprzedzonych przedrostkiem X5, konstytuujących na nowo maksymę „radość z jazdy” proklamowaną marketingowo przez BMW. Fenomenalne osiągi w fuzji z dystynktywnie-agresywną, koherentną oraz arcy-dynamiczną stylistyką przenoszą X5M [F85] w świat awangardowej, ekskluzywnej motoryzacji. Code Name: „Avalanche”.

czytaj

27CZE

Porsche 911 Turbo S [991] Project: The "Dark Knight" Returns | tuned & powered by auto-Dynamics.pl

 • dodał auto-Dynamics.pl

The "Dark Knight" Returns. Kontynuacja historii modyfikacyjnej metamorfozy spektakularnego, niepowtarzalnego projektu auto-Dynamics.pl bazującego na kanwie Porsche 911 Turbo S [991.1], którego stuttgarcki, sportowo zorientowany genotyp, podczas wielu etapów prac, został radykalnie spotęgowany i bezkompromisowo wyeskalowany.

czytaj

25CZE

BMW M3 [F80] Competition | Sportowy Układ Wydechowy EISENMANN by auto-Dynamics.pl

 • dodał auto-Dynamics.pl

Perfekcyjnie spersonalizowane, salonowe BMW M3 Competition [F80] w dystynktywnym, stylowym kolorze lakieru pochodzącym z palety BMW Individual „Atlantis Blue” trafiło do auto-Dynamics.pl celem spotęgowania doznań akustyczno-dźwiękowych w fuzji z nutą stylistycznego indywidualizmu.

czytaj

15CZE

Porsche Panamera 4S Diesel [971] Sportowy Układ Wydechowy "Active Sound" CARGRAPHIC by auto-Dynamics…

 • dodał auto-Dynamics.pl

Ekskluzywna, fenomenalnie skonfigurowana, drugiej generacji Panamera, kodyfikowana przez Porsche jako 971 w wersji 4S [V8 Diesel] o nadwoziu liftback, trafiła do auto-Dynamics.pl po potężną intensyfikację walorów akustyczno-dźwiękowych.

czytaj

01CZE

BMW 420i [F32] Układ Wydechowy SUPERSPRINT Dyfuzor M PERFORMANCE by auto-Dynamics.pl

 • dodał auto-Dynamics.pl

Bawarskie Coupé w postaci BMW 420i [F32] wyposażone w zewnętrzny pakiet stylistyczny ///M trafiło do auto-Dynamics.pl po nutę wizualno-stylistycznego indywidualizmu w fuzji z poprawą aspektów akustyczno-dźwiękowych.

czytaj

26MAJ

Mercedes Benz A45 AMG [W176] Code Name: Acheron | tuned & powered by auto-Dynamics.pl

 • dodał auto-Dynamics.pl

Pure power. Pure performance – sformułowania perfekcyjnie konstatujące charakterystykę oraz aspekty techniczne projektu auto-Dynamics.pl bazującego na kanwie „pocket rocket”, o gromkim, sportowo zorientowanym genotypie zdefiniowanym w Affalterbach. Hot Hatch poliftowej generacji w wersji „No excuses”. Mercedes-Benz A45 AMG [W176] | Code Name: „Acheron”.

czytaj

20KWI

BMW X6 M50d [F16] Sprężyny Sportowe - Obniżające H&R Felgi 22" Anniversary Evo HAMANN Poszerzenia HA…

 • dodał auto-Dynamics.pl

Idea poszerzonych, obniżonych, kolosalnych pojazdów zawsze wzbudza naszą aprobatę. Zwłaszcza, gdy do auto-Dynamics.pl trafia szalenie wdzięcznie przyjmujący profesjonalne modyfikacje, nowy egzemplarz BMW X6 M50d [F16].

czytaj

15KWI

BMW X5M [F85] Code Name: Avalanche | tuned & powered by auto-Dynamics.pl

 • dodał auto-Dynamics.pl

Code name: „Avalanche” – projekt bazujący na flagowym reprezentancie segmentu Sport Utility Vehicle z stajni BMW którego wrodzony, sportowy genotyp ///M, w auto-Dynamics.pl konsekwentnie perfekcjonujemy. Kontynuacja sekwencji modyfikacyjnego rozwoju BMW X5M [F85] – kreuje redefinicję ikony ekstremalno-tytanicznego SUV’a

czytaj

10KWI

Mercedes Benz V250d [W447] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE Filtr K&N Sprężyny i Dystanse EI…

 • dodał auto-Dynamics.pl

Nowy, wyposażony w najmocniejszy wariant jednostki napędowej, pięciogwiazdkowo skonfigurowany i ociekający luksusem, ekskluzywny, osobowy VAN - kodyfikowany przez producenta jako W447 tj. Mercedes-Benz V250d "Exclusive Long" trafił do auto-Dynamics.pl po sprawdzony i niezawodny pakiet modyfikacji. 

czytaj

20MAR

BMW M4 [F82] Rury Downpipes AKRAPOVIC Czarne Emblematy IND Listwy Progowe CARBON by auto-Dynamics.pl

 • dodał auto-Dynamics.pl

Kontynuacja historii modyfikacyjnej metamorfozy projektu „Competition²” na kanwie BMW M4 [F82], którego sportowo zorientowany genotyp ///M, podczas pierwszego stadium prac w auto-Dynamics.pl - radykalnie i bezkompromisowo natężyliśmy.

czytaj

07MAR

BMW 520d [G30] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE - Filtr BMC by auto-Dynamics.pl

 • dodał auto-Dynamics.pl

Kodyfikowane przez Bayerische Motoren Werke jako G30, najnowsze wcielenie Serii 5 w ujmującej, M-Pakietowej konfiguracji trafiło do auto-Dynamics.pl po skuteczny zestaw modyfikacji w postaci pakietu „Performance”, zapewniający poprawę osiągów - w sprawdzony, niezawodny a przede wszystkim bezpieczny i odwracalny sposób.

czytaj

21LUT

BMW 420d [F32] Układ Wydechowy CARGRAPHIC Karbonowy Dyfuzor i Spoiler 3DDesign by auto-Dynamics.pl

 • dodał auto-Dynamics.pl

Nad tym konkretnym, wyjątkowym egzemplarzem BMW 420d [F32] mieliśmy już wcześniej sposobność pracować podczas montażu profesjonalnego, zewnętrznego komputera ECU niemieckiej firmy Novatune, sportowego filtra powietrza marki BMC oraz przy instalacji zestawu dystansów poszerzających – Eibach, jak i czarnej atrapy chłodnicy z podwójnym użebrowaniem firmy Schmiedmann [notka z pierwszego etapu modyfikacji na naszym blogu – link]. Tym razem działania zespołu auto-Dynamics.pl koncentrowały się na radykalnej poprawie aspektów stylistyczno-wizualnych oraz dźwiękowych a suma poczynionych modyfikacji pozwoliła nadać 4er Coupe nowego, nietuzinkowego charakteru oraz indywidualnych, niepowtarzalnych cech!

czytaj

18LUT

Sportowe Przewody Hamulcowe w Stalowym Oplocie Fischer Hydraulik dostępne w auto-Dynamics.pl

 • dodał auto-Dynamics.pl

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób chcących poprawić wydajność systemu hamulcowego, auto-Dynamics.pl wprowadza do oferty sportowe, homologowane przewody hamulcowe w stalowym oplocie od renomowanego, niemieckiego producenta – firmy Fischer Hydraulik / Stahlflex.

czytaj

06LUT

BMW M4 [F82] Competition | tuned & powered by auto-Dynamics.pl

 • dodał auto-Dynamics.pl

Subtelnie niżej, efektownie szerzej, bezwzględnie szybciej i nietrywialnie estetyczniej. To zaledwie wstęp do zbioru cech którymi naszpikowaliśmy w auto-Dynamics.pl nowy, perfekcyjnie skonfigurowany egzemplarz BMW M4 [F82] wyposażony w fabryczny pakiet Competition. Atrybuty wyeskalowane do potęgi drugiej - kreują fenomenalny, zredefiniowany całokształt projektu „Competition2 

czytaj

29STY

BMW X5 3.0 sd [E70] Sportowy Układ Wydechowy EISENMANN by auto-Dynamics.pl

 • dodał auto-Dynamics.pl

BMW X5 3.0 sd [E70] wyposażone przez zespół auto-Dynamics.pl znakomicie wykonany układ wydechowy od renomowanego, niemieckiego producenta – firmy Eisenmann. Tłumik wykonany w całości z nierdzewnej stali kwasoodpornej - dostarczany jest z wieczystą gwarancją antykorozyjną. Zapewnia właściwy balans pomiędzy doprężeniem a odprężeniem jednostki napędowej przy jednoczesnej maksymalizacji przepustowości gazów spalinowych. Jakość spasowania z fabrycznymi podzespołami absolutnie topowa [montaż nie wymaga żadnych towarzyszących modyfikacji]. Ponadto dwie owalne końcówki [2 x 120 x 77 mm] idealnie wypełniają otwory w tylnym zderzaku oraz nadają świeżości tylnej części X5

czytaj

© 2024 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!