Jesteś tutaj:

Blog

22GRU

BMW M4 [F82 Coupe] Karbonowy Dyfuzor RKP by auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl

Czasem naprawdę niewiele potrzeba ażeby podkreślić walory estetyczne sportowego pojazdu. Dokładnie taka sytuacja miała miejsce w przypadku tego szczególnego egzemplarza BMW M4 [F82 Coupe]. ///eM czwórkę wyposażyliśmy w dyfuzor zderzaka tylnego wykonany w całości z włókna węglowego [carbon] o strukturze 2x2 firmy RKP [iND]. Ultralekki i niesamowicie wytrzymały – powleczony dodatkową powłoką chroniącą przed UV. Jakość spasowania nie ma sobie równych. Montaż typu Plug & Play nie wymagający żadnych modyfikacji seryjnych podzespołów. Szeroka fala oczek karbonowego elementu nadała tylnej części pojazdu agresywnego wyglądu i bardzo sportowego charakteru! Projekt ma charakter rozwojowy i w przyszłości bolid czekają kolejne modyfikacje.

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

czytaj

04GRU

Porsche 911 Turbo i Turbo S [991] – kompleksowa oferta modyfikacji dostępna w auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl

Zaprezentowane przez koncern Porsche we wrześniu 2013 najmocniejsze odmiany kultowego modelu 911 wersje Turbo oraz Turbo S oznaczone kodem producenckim 991 to niesamowicie wydajne, piękne i szybkie samochody sportowe. Niemniej jednak, nie każdemu z Właścicieli dziewięćset jedenastek fabryczne właściwości wystarczają.

czytaj

17LIS

Wyświetlacze cyfrowe AWRON do BMW dostępne w auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl

Cyfrowe, multifunkcyjne wyświetlacze firmy AWRON dedykowane do pojazdów marki BMW to inteligentne urządzenia monitorujące i prezentujące w czytelny sposób różne parametry i funkcje pojazdu. Podłączane w sposób nieinwazyjny do magistrali CAN za pomocą której komunikują się i odczytują szereg wartości z seryjnego ECU jak i innych czujników zainstalowanych w pojeździe. Przetworzone przez cyfrowy procesor wartości prezentowane są na wyświetlaczach cyfrowych wykonanym w technologii OLED. Dzięki zastosowaniu takiej technologii - rozdzielczość i ostrość wyświetlaczy AWRON zapewniają idealną prezentację wszystkich funkcji w czasie rzeczywistym w niesamowicie czytelny sposób a dobrane odpowiednio odcienie iluminacji idealnie komponują się z seryjnym podświetleniem pojazdu.

czytaj

16WRZ

BMW Serii 4 [F33 Cabrio] Tuned By auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl

BMW Serii 4 w otwartej wersji nadwozia wprowadzony przez bawarski koncern w 2014 to niewątpliwie jeden z najdostojniej prezentujących się w tym segmencie pojazdów. Oznaczony przez producenta kodem F33 jest wariacją bazującą na modelu F32 [Coupe]. Szczególnie wyjątkowo prezentuję się w fabrycznym pakiecie stylistycznym „M”. Dokładnie taki, nietuzinkowy egzemplarz BMW 4 [F33 Cabrio] zawitał do auto-Dynamics.pl celem uzyskania potężnej dawki indywidualizmu wedle ściśle określonych przez Klienta kryteriów.

czytaj

14SIE

Mercedes Benz CLS 350 CDI [C218] – Tuned & Powered By auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl

Mercedes Benz CLS [C218] to niesamowita limuzyna z potężną dawką sportowego charakteru zamkniętego w nadwoziu fastback. Wyjątkowy egzemplarz napędzany wysokoprężną jednostką 350 CDI w wersji napędowej na wszystkie cztery koła [4Matic] z pakietem AMG trafił do auto-Dynamics.pl po ogromną dawkę indywidualizmu zewnętrznego jak również celem zwiększenia mocy i momentu obrotowego.

czytaj

11LIP

AD SporTronic – Moduły Podnoszące Moc BMW Serii F – wyłącznie w auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl

Pierwsze egzemplarze BMW kodyfikowane przez producenta literą F na początku oznaczenia modelowego ujrzały światło dzienne z końcem 2008 roku, zastępując sukcesywnie starszą gamę pojazdów sygnowanych literą E. W ślad za zmianami nomenklatury w nazewnictwie szły w parze unowocześnienia w jednostkach napędowych montowanych w mnogiej palecie modeli oferowanych przez bawarskiego producenta. Począwszy od bardzo ekonomicznych jednostek wysokoprężnych a skończywszy na wyczynowych silnikach benzynowych dotkniętych magiczną różdżką sportowej dywizji M.

czytaj

10LIP

BMW Serii 7 [F01 F02] – kompleksowa oferta modyfikacji dostępna w auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl

Mająca swoją światową premierę w 2008 roku podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu, ekskluzywna a zarazem flagowa limuzyna firmy BMWSeria 7 zachwycała nas swoją prezencją przez wiele lat. W raz z upływem czasu „Siódemka” zdążyła spowszednieć szczęśliwym właścicielom zarówno pod kątem wizualnym jak i dźwiękowym. Początkowa, wcale nie mała moc przestała być satysfakcjonująca a codzienne przemieszczanie się spowodowało delikatne znudzenie wnętrzem pojazdu. Nic w tym nienaturalnego – to bardzo ludzkie.

czytaj

09LIP

Porsche Panamera Turbo [970] Powered By auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl

Porsche Panamera Turbo [970] to pierwsza, czterodrzwiowa, niesamowicie ekskluzywna limuzyna pochodząca ze stajni Stuttgart'dzkiego producenta. Wyjątkowy egzemplarz w wersji Turbo legitymujący się seryjną mocą na poziomie 500KM i 700Nm trafił do auto-Dynamics.pl celem zwiększenia w/w wartości.

czytaj

© 2024 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!