Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • AD SporTronic – Moduły Podnoszące Moc BMW Serii F – wyłącznie w auto-Dynamics.pl

AD SporTronic – Moduły Podnoszące Moc BMW Serii F – wyłącznie w auto-Dynamics.pl

AD SporTronic – Moduły Podnoszące Moc BMW Serii F – wyłącznie w auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 11.07.2015 18:03:15

Pierwsze egzemplarze BMW kodyfikowane przez producenta literą F na początku oznaczenia modelowego ujrzały światło dzienne z końcem 2008 roku, zastępując sukcesywnie starszą gamę pojazdów sygnowanych literą E. W ślad za zmianami nomenklatury w nazewnictwie szły w parze unowocześnienia w jednostkach napędowych montowanych w mnogiej palecie modeli oferowanych przez bawarskiego producenta. Począwszy od bardzo ekonomicznych jednostek wysokoprężnych a skończywszy na wyczynowych silnikach benzynowych dotkniętych magiczną różdżką sportowej dywizji M.

Jedną z wielu cech wspólnych każdej z jednostek napędowych BMW nowej generacji jest potężny margines mocy i momentu obrotowego który jest w stanie wygenerować dany silnik bez skutków ubocznych - w sposób bezpieczny i nie obciążający pozostałych podzespołów zainstalowanych w przez producenta w pojeździe.

Celem wykorzystania rezerwy mocy pozostawionej przez producenta zespół auto-Dynamics.pl rekomenduje zaawansowane, cyfrowe moduły elektroniczne silnika z serii AD SporTronic® które pozwalają w sposób rozsądny, przemyślany i bezpieczny zwiększyć moc i moment obrotowy w wszystkich modelach BMW Serii F [FXX]. Szersze, techniczne informacje na temat sterowników AD SporTronic® znajdują się pod niniejszym linkiem.

Dla entuzjastów większych przyrostów opracowaliśmy specjalne pakiety mocy w skład których wchodzi sportowy filtr powietrza zapewniający lepszą dystrybucję zimnego powietrza do komory spalania oraz sportowy tłumik końcowy który legitymuje się lepszą przepustowością gazów spalinowych. W połączeniu z modułem AD SporTronic® modyfikacja typu „wdech + wydech” przynosi najlepsze rezultaty. Czyniąc usługę kompleksową zapewniamy możliwość profesjonalnego montażu wszystkich elementów zestawu oraz zaawansowane pomiary na hamowni – zarówno przed jak i po instalacji oferowanych przez nas pakietów. Niewątpliwą, dodatkową zaletą ów dedykowanych do pojazdu zestawów jest poprawa wyglądu tylnej części pojazdu dzięki końcówkom tłumika oraz sportowy, ale nie burzący codziennego komfortu podczas jazdy dźwięk.

Kontrolery AD SporTronic® dostępne są do pełnej gamy silników BMW Serii F. Zapewniamy możliwość szczegółowej identyfikacji pojazdu po numerze VIN i doboru w 100% prawidłowego modułu. Sterowniki dostępne są również do starszych modeli serii E jak również nowszych spod znaku G.

BMW 1 [F20 F21] | BMW 2 [F22 F23] | BMW 3 [F30 F31 F34] | BMW 4 [F32 F33 F36]

BMW 5 [F07 F10 F11] | BMW 6 [F06 F12 F13] | BMW 7 [F01 F02 F03 F04]

BMW X3 [F25] | BMW X4 [F26] | BMW X5 [F15] | BMW X6 [F16]

Pozostałe Modele BMW

Nie odnalazłeś poszukiwanego elementu? Nie jesteś pewien kompatybilności z Twoim samochodem? Skontaktuj się z nami bezpośrednio, nasz zespół profesjonalistów wyjaśni wszelkie kwestie techniczne, doradzi i przedstawi indywidualną ofertę cenową!

Poniższa galeria prezentuje kilka wybranych wykresów wygenerowanych za pomocą hamowni dla różnych modeli BMW Serii F w których zainstalowany został moduł AD SporTronic®.

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy właścicieli BMW Serii F [FXX] do współpracy!

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2023 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!