Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • Audi Q8 55 TFSI [4M / F1] Chip Tuning ECU Sportowy Filtr Powietrza BMC by auto-Dynamics.pl

Audi Q8 55 TFSI [4M / F1] Chip Tuning ECU Sportowy Filtr Powietrza BMC by auto-Dynamics.pl

Audi Q8 55 TFSI [4M / F1] Chip Tuning ECU Sportowy Filtr Powietrza BMC by auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 16.12.2020 15:00:00

Delegat z Ingolstadt pod postacią Coupé-Crossover’a, określający górną granicę modelową [S]port [U]tility [V]ehicle stajni Audi AG z wizytą w #AD po skuteczny zestaw modyfikacji zapewniający poprawę osiągów - w sprawdzony, niezawodny a przede wszystkim bezpieczny sposób. Audi Q8 55 TFSI [4M / F1] by auto-Dynamics.pl

Koncentrując się na założeniach koncepcyjnych całego projektu, który miał na celu poprawę osiągów 3-litrowej, turbo-doładowanej, widlastej jednostki napędowej w układzie V6, w Q8 przeprowadziliśmy profesjonalny, indywidualny chiptuning sterownika ECU [Engine Control Unit]. Właściwości nominalne podane przez Audi to: 340KM i 500Nm [wyniki pomiaru seryjnych, rzeczywistych wartości to 365KM i 542Nm]. Efekty naszego strojenia zmierzone na hamowni to 431KM i 661Nm [Przyrost +66KM i +119Nm w stosunku do wartości rzeczywistych oraz +91KM i +161Nm w stosunku do wartości katalogowych]. Ponadto w oprogramowaniu Q8 usunęliśmy całkowicie limiter prędkości V-Max. Dodatkowo w turbodoładowanej jednostce VW EA839 DCB zamontowany został sportowy, wysokoprzepustowy, wieczysty filtr powietrza od renomowanego, włoskiego producenta - firmy BMC, który to wyeliminował skrajnie niewydolny, papierowy filtr seryjne aplikowany na linii pierwszego montażu przez Audi AG. Krzywe przebiegu zarówno mocy jak i momentu obrotowego wymodelowane zostały tak, by moc oddawana była jak najbardziej liniowo. Wzrost parametrów na tym poziomie zapewnia absolutną bezawaryjność jednostki napędowej w połączeniu z rewelacyjnymi osiągami pozwalającymi na bezpieczne wyprzedzanie w każdych okolicznościach i warunkach drogowych. Różnica przyspieszenia zarówno w przedziale 0-100km/h jak i 100-200km/h oraz 200km/h-UP jest absolutnie kolosalna. Odczucia z jazdy, w połączniu z napędem Quattro, są teraz naprawdę niesamowite, a elastyczność dzięki momentowi obrotowemu dostępnemu w arcy-szerokim zakresie obrotów zdumiewa na każdym biegu!

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom - to również solidna baza modyfikacyjnych inspiracji!

Zapraszamy Właścicieli Audi Q8 / SQ8 / RSQ8 [4M / F1] chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy!

Rozszerzona galeria zdjęć HD: https://flic.kr/s/aHsmSKndyJ

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2024 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!