Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • Audi SQ5 [FY] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE - Filtr Powietrza BMC by auto-Dynamics.pl

Audi SQ5 [FY] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE - Filtr Powietrza BMC by auto-Dynamics.pl

Audi SQ5 [FY] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE - Filtr Powietrza BMC by auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 16.02.2019 12:57:16

Występujący w imieniu producenta z Ingolstadt, najnowszej generacji przedstawiciel klasy SUV [Sport Utility Vehicle], o sportowo zorientowanym rodowodzie zdefiniowanym przez Quattro GmbH pod postacią Audi SQ5 [FY] wstąpił do auto-Dynamics.pl po skuteczny zestaw modyfikacji w formie ultra wydajnego pakietu „Performance” - gwarantującego poprawę i maksymalizację osiągów - w sprawdzony, niezawodny a przede wszystkim bezpieczny i odwracalny sposób.

W SQ5 z racji obowiązującej gwarancji, zainstalowany został profesjonalny, w pełni cyfrowy, dedykowany, zewnętrzny komputer ECU wraz z specjalną, rozbudowaną wiązką elektroniczną komunikującą się z sensorami magistrali CAN. Kontroler od renomowanego, niemieckiego producenta - firmy Novatune. Zaawansowany ECU [Electronic Control Unit] zapewnia osiągi i bezpieczeństwo identyczne do typowego chiptuningu przez OBD. Moduł korzysta z map z dynamiczną adaptacją - monitoruje wiele wartości w czasie rzeczywistym i elastycznie dobiera wskazania. Komputer Novatune sięga po drzemiący w widlastej jednostce 3.0 TFSI [V6] potencjał i przekuwa go na potężny przyrost mocy, momentu obrotowego jak również znacznie zwiększoną elastyczność. Opracowane przez zespół niemieckich inżynierów kontrolery w długim procesie R&D stanowią idealną alternatywę a często przekraczając wartości możliwe do uzyskania przez tradycyjny chiptuning. Profesjonalnie przygotowane oprogramowanie zawiadujące całym systemem również stanowi autorski projekt specjalistów Novatune. Setki godzin testów, tygodnie certyfikacji [w tym TUV] skutkują produktem spełniającym oczekiwania Klientów którzy od swoich pojazdów oczekują czegoś więcej – ponieważ nie każdemu seryjne parametry wystarczają. Ponadto w Audi zamontowany został sportowy, wysokoprzepustowy, wieczysty filtr powietrza firmy BMC który radykalnie poprawił dopływ większej ilości powietrza do silnika przy jednoczesnym udoskonaleniu filtracji zanieczyszczeń. BMC zastąpił mało wydajny, papierowy filtr fabryczny. Właściwości nominalne / katalogowe przedstawione przez Audi to: 354KM i 500Nm. Efekty naszego zabiegu zmierzone na hamowni to 413KM i 571Nm [Przyrost: +59KM i +71Nm]. Wzrost parametrów na tym poziomie zapewnia absolutną bezawaryjność jednostki napędowej w połączeniu z rewelacyjnymi osiągami pozwalającymi na bezpieczne wyprzedzanie w każdych okolicznościach i warunkach drogowych, wyższa moc to również ogólny wzrost pewności na drodze. Różnica przyspieszenia w przedziale 100-200km/h jest absolutnie kolosalna. Odczucia z jazdy, w połączniu z napędem Quattro, są teraz naprawdę niesamowite, a elastyczność zdumiewa na każdym biegu! 

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom - to również solidna baza modyfikacyjnych inspiracji!

Zapraszamy Właścicieli Audi SQ5 [FY] chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy! Katalog felg: http://felgi.auto-dynamics.pl/

Rozszerzona galeria zdjęć HD: https://flic.kr/s/aHskN77fsH

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2023 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!