Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • BMW 420d [F32] Elektroniczny Moduł Silnika NOVATUNE Filtr BMC Dystanse EIBACH by auto-Dynamics.pl

BMW 420d [F32] Elektroniczny Moduł Silnika NOVATUNE Filtr BMC Dystanse EIBACH by auto-Dynamics.pl

BMW 420d [F32] Elektroniczny Moduł Silnika NOVATUNE Filtr BMC Dystanse EIBACH by auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 23.11.2017 13:23:54

Oznaczone przez producenta kodem F32 [Coupe] - BMW Serii 4 to niewątpliwie jeden z najdostojniej prezentujących się w tym segmencie pojazdów. Wersja 420d trafiła do auto-Dynamics.pl po skuteczny zestaw modyfikacji w postaci pakietu „Performance” zapewniający poprawę osiągów - w sprawdzony, niezawodny a przede wszystkim bezpieczny i odwracalny sposób. „Czwórce” dorzuciliśmy również nutę stylistycznego indywidualizmu.

W BMW z racji obowiązującej gwarancji, zainstalowany został profesjonalny, w pełni cyfrowy, dedykowany, zewnętrzny komputer ECU wraz z specjalną, rozbudowaną wiązką elektroniczną komunikującą się z sensorami magistrali CAN. Kontroler od renomowanego, niemieckiego producenta - firmy Novatune. ECU zapewnia osiągi i bezpieczeństwo identyczne do typowego chiptuningu przez OBD. Moduł korzysta z map z dynamiczną adaptacją - monitoruje wiele wartości w czasie rzeczywistym i elastycznie dobiera wskazania. Dodatkowo w BMW zainstalowany został sportowy, wysokoprzeustowy, wieczysty filtr powietrza firmy BMC - eliminujący mało wydajny, papierowy filtr. Właściwości fabryczne podane przez BMW to: 184KM i 380Nm [Wyniki pomiaru seryjnych wartości to 177KM i 370Nm]. Efekty naszego zabiegu zmierzone na hamowni to 215KM i 475Nm [Przyrost +38KM i +105Nm]. Wzrost parametrów na tym poziomie zapewnia absolutną bezawaryjność jednostki napędowej w połączeniu z rewelacyjnymi osiągami pozwalającymi na bezpieczne wyprzedzanie w każdych okolicznościach i warunkach drogowych. Różnica przyspieszenia w przedziale 100-200km/h jest kolosalna. Odczucia z jazdy są teraz naprawdę niesamowite, a elastyczność zdumiewa na każdym biegu! „Czwórka” po modyfikacjach w auto-Dynamics.pl wydajnością i osiągami nie odstaję od wersji 425d [F32].

Celem zapewnienia ostatecznego szlifu i nadania jeszcze wyższej stabilności – w BMW zainstalowany został zestaw aluminiowych dystansów poszerzających niemieckiej firmy Eibach wraz z kompletem adekwatnie dłuższych śrub. Montaż pierścieni dystansujących [przód: 2 x 12 mm strona / 24 mm oś, tył: 2 x 15 mm strona / 30 mm oś] pozwolił zrównać felgi z linią błotnika i idealnie wypełnić nadkola - stawiając tym samym „kropkę nad i”. Dodatkowo w pojeździe zamontowana została frontowa atrapa chłodnicy [grill / nerki] wykończona w kolorze czarnego połysku, o podwójnym użebrowaniu stylizowanym na nowe wersje BMW Serii ///M. Produkt od renomowanego, duńskiego producenta – firmy Schmiedmann.

Projekt ma charakter rozwojowy – w kolejce czekają wykonane z włókna węglowego [carbon] elementy takie jak spoiler zderzaka przedniego [3DDesign], dyfuzor zderzaka tylnego [3DDesign], spoiler pokrywy maski bagażnik / lotka [BMW M Performance], listwy progowe [BMW M Performance], kompletny retrofit tylnych lamp na wersję LCI [OEM BMW] oraz sportowy układ wydechowy z systemem aktywnego dźwięku [Cargraphic]. Przysłowiową „wisienkę na torcie” stanowić będzie zestaw nowych felg których montaż zaplanowany jest na przyszły sezon.

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy Właścicieli BMW Serii 4 [F32 F33 F36] chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy!

Rozszerzona galeria zdjęć HD: https://flic.kr/s/aHsma9PA8v

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2023 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!