Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • BMW 420i [F32] Downpipe i Frontpipe SUPERSPRINT Filtr Powietrza BMC Chiptuning ECU by auto-Dynamics.pl

BMW 420i [F32] Downpipe i Frontpipe SUPERSPRINT Filtr Powietrza BMC Chiptuning ECU by auto-Dynamics.pl

BMW 420i [F32] Downpipe i Frontpipe SUPERSPRINT Filtr Powietrza BMC Chiptuning ECU by auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 22.07.2018 23:56:35

Bayerische Motoren Werke 420i [N20B20] kodyfikowane przez producenta jako F32, w wyjątkowej, M-Pakietowej konfiguracji - z wizytą w auto-Dynamics.pl po sprawdzony i niezawodny zestaw modyfikacji w postaci pakietu „Performance” oraz po potężną dawkę solidnej, wysublimowanej akustyki.

Nad tym wyjątkowym egzemplarzem w postaci bawarskiego coupé mieliśmy sposobność pracować onegdaj. Wówczas zakres dokonanych modyfikacji koncertował się na wyposażeniu 4-er w sportowy układ wydechowy [a’la 435i / 440i] firmy Supersprint oraz w dyfuzor zderzaka tylnego M Performance [notka na naszym blogu pod niniejszym linkiem].

Kontynuując historię modyfikacyjnej metamorfozy, przy ścisłych założeniach koncepcyjnych całego projektu, BMW w tym etapie doposażyliśmy w wysoko-przepustową rurę „downpipe” eliminującą fabryczny, restrykcyjny katalizator oraz przednią część układu wydechowego w postaci „frontpipe”. Oba podzespoły systemu wydechowego, w połączeniu z wcześniej przeprowadzonymi zmianami, pozwoliły utworzyć kompletny układ typu „turbo-back” który radykalnie poprawił przepustowość gazów spalinowych, nadając jednocześnie charakterystycznego, bardzo sportowego brzmienia. Obydwa elementy układu wydechowego pochodzą od renomowanego producenta – firmy Supersprint. Dodatkowo w BMW zainstalowany został sportowy, wysoko-przepustowy, wieczysty filtr powietrza firmy BMC - eliminujący mało wydajny, seryjny filtr wykonany z papieru.

Wykorzystując potencjał przeprowadzonych modyfikacji mechanicznych typu „wdech + wydech”, poprawiających znacznie przepustowość gazów spalinowych oraz doprowadzających większą ilość powietrza do silnika, w 4-er wykonany został profesjonalny chiptuning sterownika ECU. Właściwości fabryczne podane przez BMW to: 184KM i 270Nm [Wyniki pomiaru seryjnych wartości to 182KM i 273Nm]. Efekty naszego strojenia zmierzone na hamowni to 255KM i 403Nm [Przyrost ~ +70KM i +130Nm]. Wzrost parametrów na tym poziomie zapewnia absolutną bezawaryjność jednostki napędowej w połączeniu z rewelacyjnymi osiągami pozwalającymi na bezpieczne wyprzedzanie w każdych okolicznościach i warunkach drogowych. Różnica przyspieszenia w przedziale 100-200km/h jest kolosalna. Odczucia z jazdy są teraz naprawdę niesamowite, a elastyczność zdumiewa na każdym biegu. „Czwórka” po modyfikacjach w auto-Dynamics.pl wydajnością i osiągami nie odstaję od wersji 428i czy 430i.

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy Właścicieli BMW Serii 4 [F32 F33 F36] chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy! Katalog felg: http://felgi.auto-dynamics.pl/

Rozszerzona galeria zdjęć HD: https://flic.kr/s/aHsmoMZqcG

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2024 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!