Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • BMW 428i [F32] Dyfuzor 3DDesign - Wydech Eisenmann - Filtr BMC - Felgi BBS by auto-Dynamics.pl

BMW 428i [F32] Dyfuzor 3DDesign - Wydech Eisenmann - Filtr BMC - Felgi BBS by auto-Dynamics.pl

BMW 428i [F32] Dyfuzor 3DDesign - Wydech Eisenmann - Filtr BMC - Felgi BBS by auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 24.11.2016 10:02:19

BMW Serii 4 to niewątpliwie jeden z najdostojniej prezentujących się w tym segmencie pojazdów. Oznaczone przez producenta kodem F32 [Coupe], wyposażone w napęd xDrive428i trafiło do auto-Dynamics.pl po nutę indywidualizmu i sporą dawkę porządnego brzmienia.

Realizując wizję Właściciela „czwórka” w pierwszej kolejności otrzymała komplet nowych felg przeznaczonych do zimowej konfiguracji. Wybór padł na zestaw od niemieckiego lidera w dziedzinie projektowania i produkcji aluminiowych obręczy – firmy BBS. Model SR wykończony w kolorze „Himalaya Satin Grey” i rozmiarze 18”. Taki setup pozwala na komfortowe podróżowanie nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych a jednocześnie w dalszym ciągu zapewnia doskonałą prezencję.

Kolejna modyfikacja którą przeprowadziliśmy koncentrowała się na poprawie dźwięku pojazdu. Seryjny, nieestetyczny i fatalnie brzmiący wydech ustąpił miejsca sportowemu układowi wydechowemu w postaci końcowego tłumika od legendarnego producenta – niemieckiej firmy Eisenmann. Tłumik w specyfikacji „Sport”, zakończony czterema końcówkami o słusznej średnicy [4 x Ø 76 mm] wraz z homologacja TUV oraz zaworem odpowiedzialnym z głośność układu, którego pracą zawiaduje fabryczny komputer BMW.

Celem poprawnej instalacji nowego układu wydechowego tylna blenda pakietu „M” zastąpiona została dyfuzorem zderzaka tylnego wykonanym w całości z włókna węglowego [carbon] od renomowanego, japońskiego tunera – firmy 3DDesign. Pięknie wyprofilowane kształty dyfuzora o sportowej charakterystyce w fuzji z systemem Eisenmann nadały tylnej części pojazdu niesamowitego wyglądu.

Uzupełnienie całości przeprowadzonych prac stanowi sportowy filtr powietrza o ponadprzeciętnych właściwościach filtracyjnych a jednocześnie przepuszczający większą dawkę powietrz - firmy BMC, który to zagościł w fabrycznym airbox’ie eliminując tym samym seryjny, papierowy i mało wydajny filtr. Dodatkowo w BMW wymienione zostały przednie klocki hamulcowe na doskonałą alternatywę w postaci klocków z palety performance firmy Brembo.

Podsumowując, wszystkie przeprowadzone przez auto-Dynamics.pl modyfikacje w pojeździe pozwoliły uzyskać rezultat zgodny z oczekiwaniami Klienta. Aparycja pojazdu nabrała nowego, nietuzinkowego charakteru a genialny dźwięk wydobywający się z nowego układu wydechowego idealnie podkreśla sportowe aspiracje.

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy właścicieli BMW Serii 4 [F32 F33 F36] chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy!

Rozszerzona galeria zdjęć HD: https://flic.kr/s/aHskHyeHvY

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2023 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!