Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • BMW 520d [G30] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE - Filtr BMC by auto-Dynamics.pl

BMW 520d [G30] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE - Filtr BMC by auto-Dynamics.pl

BMW 520d [G30] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE - Filtr BMC by auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 07.03.2018 13:50:32

Kodyfikowane przez Bayerische Motoren Werke jako G30, najnowsze wcielenie Serii 5 w ujmującej, M-Pakietowej konfiguracji trafiło do auto-Dynamics.pl po skuteczny zestaw modyfikacji w postaci pakietu „Performance”, zapewniający poprawę osiągów - w sprawdzony, niezawodny a przede wszystkim bezpieczny i odwracalny sposób.

W 520d z racji obowiązującej gwarancji, zainstalowany został profesjonalny, w pełni cyfrowy, dedykowany, zewnętrzny komputer ECU wraz z specjalną, rozbudowaną wiązką elektroniczną komunikującą się z sensorami magistrali CAN. Kontroler od renomowanego, niemieckiego producenta - firmy Novatune. ECU zapewnia osiągi i bezpieczeństwo identyczne do typowego chiptuningu przez OBD. Moduł korzysta z map z dynamiczną adaptacją - monitoruje wiele wartości w czasie rzeczywistym i elastycznie dobiera wskazania. Dodatkowo w BMW zainstalowany został sportowy, wysokoprzeustowy, wieczysty filtr powietrza firmy BMC - eliminujący mało wydajny, papierowy filtr. Właściwości fabryczne podane przez BMW to: 190KM i 400Nm [Wyniki pomiaru seryjnych wartości to 184KM i 394Nm]. Efekty naszego zabiegu zmierzone na hamowni to 229KM i 468Nm [Przyrost +45KM i +74Nm]. Wzrost parametrów na tym poziomie zapewnia absolutną bezawaryjność jednostki napędowej w połączeniu z rewelacyjnymi osiągami pozwalającymi na bezpieczne wyprzedzanie w każdych okolicznościach i warunkach drogowych. Różnica przyspieszenia w przedziale 100-200km/h jest kolosalna. Odczucia z jazdy są teraz naprawdę niesamowite, a elastyczność zdumiewa na każdym biegu!

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy Właścicieli BMW Serii 5 [G30 G31] chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy!

Rozszerzona galeria zdjęć HD: https://flic.kr/s/aHsm7YRsLU

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2024 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!