Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • BMW 530d [G30] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE - Filtr Powietrza BMC by auto-Dynamics.pl

BMW 530d [G30] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE - Filtr Powietrza BMC by auto-Dynamics.pl

BMW 530d [G30] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE - Filtr Powietrza BMC by auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 23.01.2019 17:00:06

Najnowszej generacji ///M-pakietowe 5-er kodyfikowane przez monachijskiego producenta typoszeregiem G30, pod postacią BMW 530d xDrive przybyło do auto-Dynamics.pl celem instalacji pakietu „Performance”. Zestaw modyfikacji zapewnia poprawę i maksymalizację osiągów - w sprawdzony, niezawodny a przede wszystkim bezpieczny i odwracalny sposób.

W 530d z racji obowiązującej gwarancji, zainstalowany został profesjonalny, w pełni cyfrowy, dedykowany, zewnętrzny komputer ECU wraz z specjalną, rozbudowaną wiązką elektroniczną komunikującą się z sensorami magistrali CAN. Kontroler od renomowanego, niemieckiego producenta - firmy Novatune. Zaawansowany ECU [Electronic Control Unit] zapewnia osiągi i bezpieczeństwo identyczne do typowego chiptuningu przez OBD. Moduł korzysta z map z dynamiczną adaptacją - monitoruje wiele wartości w czasie rzeczywistym i elastycznie dobiera wskazania. Dodatkowo w BMW zamontowany został sportowy, wysokoprzepustowy, wieczysty filtr powietrza firmy BMC - eliminujący mało wydajny, papierowy filtr. Właściwości nominalne / katalogowe przedstawione przez BMW to: 265KM i 620Nm [Wyniki pomiaru seryjnych wartości to 256KM i 629Nm]. Efekty naszego zabiegu zmierzone na hamowni to 301KM i 731Nm [Przyrost: +45KM i +102Nm]. Wzrost parametrów na tym poziomie zapewnia absolutną bezawaryjność jednostki napędowej w połączeniu z rewelacyjnymi osiągami pozwalającymi na bezpieczne wyprzedzanie w każdych okolicznościach i warunkach drogowych. Różnica przyspieszenia w przedziale 100-200km/h jest absolutnie kolosalna. Odczucia z jazdy, w połączniu z napędem xDrive, są teraz naprawdę niesamowite, a elastyczność zdumiewa na każdym biegu!

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom - to również solidna baza modyfikacyjnych inspiracji!

Zapraszamy Właścicieli BMW Serii 5 [G30 G31] chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy!

Rozszerzona galeria zdjęć HD: https://flic.kr/s/aHsm8Puhjn

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2024 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!