Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • BMW M2 [F87] Tuning Program - kompleksowa oferta modyfikacji dostępna w auto-Dynamics.pl

BMW M2 [F87] Tuning Program - kompleksowa oferta modyfikacji dostępna w auto-Dynamics.pl

BMW M2 [F87] Tuning Program - kompleksowa oferta modyfikacji dostępna w auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 07.11.2016 14:04:29

BMW M2 [typoszereg F87] to jedno z najwierniej oddających kod genetyczny pojazdów dywizji BMW M. Lekkie, niewielkie Coupe to idealna fuzja sportowego charakteru i codziennych właściwości jezdnych. Pięknie nakreślona linia nadwozia w połączeniu z wysoce wydajną jednostką napędową kodyfikowaną przez producenta jako N55 to gwarancja sukcesu w postaci niesamowitych doznań i wrażeń podczas eksploatacji. Niemniej jednak, nie każdemu seryjne parametry ///eM dwa wystarczają.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zespół auto-Dynamics.pl opracował specjalną, kompleksową ofertę mającą na celu pełną indywidualizację modelu BMW M2 [F87]. Specjalny pakiet modyfikacji [tuning program] zapewni wyśrubowanie parametrów technicznych, wizualnych, trakcyjnych oraz stylistycznych – w każdym możliwym aspekcie, pozwalając tym samym cieszyć się użytkownikowi odmienionym wcieleniem pojazdu przez długi czas.

Moc i dźwięk
370KM i 500Nm wydają się wartościami wystarczającymi. Na pewien czas. Propozycja auto-Dynamics.pl jest oczywista – zwiększenie powyżej wyszczególnionych cyfr w sposób bezpieczny dla jednostki napędowej jak i osprzętu. Pierwszą z rekomendowanych modyfikacji to wymiana seryjnego, bardzo restrykcyjnego układu wydechowego. Zmiana ta pozwala dodatkowo wyeskalować właściwości akustyczne M. Modyfikacje w systemie dolotowym za pomocą sportowego filtra powietrza lub bardziej rozbudowanych systemów dolotowych zapewniają potężny zastrzyk zimnego powietrza do komory spalania. Dla entuzjastów lubiących przeistaczać pojazdy kompleksowo oferujemy dodatkowo takie pozycje jak wydajniejsze intercoolery wraz z orurowaniem czy wytrzymujące wyższe ciśnienie zawory DV [BOV]. Elementem łączącym zmiany mechaniczne, który wykorzysta ich potencjał jest jeden z oferowanych przez nas elektronicznych modułów sterujących pracą silnika. Kontrolery zapewniają ponadprzeciętne przyrosty mocy w połączeniu z pełnym zachowaniem fabrycznej gwarancji. Fuzja wszystkich wymienionych elementów skutkuje kompletną modyfikacją typu „wdech + wydech” a dzięki elektronicznemu modułowi sterującemu wzrasta moc i moment obrotowy w pojeździe. Aspekty dodatnie to +dźwięk. +moc. +moment obrotowy. +wygląd tylnej części pojazdu i zwiększenie ogólnej wydajności. Ten typ modyfikacji jest w pełni bezpieczny zarówno dla jednostki jak i zespołu napędowego. Dzięki zwiększonym osiągom poprawione zostaje również bezpieczeństwo podczas codziennej eksploatacji. Zapewniamy możliwość profesjonalnej instalacji wszystkich elementów jak również pomiar na hamowni samochodowej zarówno przed jak i po montażu części. Idealna propozycja dla entuzjastów wymagających od własnych BMW M2 [F87] czegoś więcej...

Chip Elektronika Turbo | Układ Wydechowy | Układ Dolotowy | Układ Chłodzenia

Stylistyka zewnętrzna i wewnętrza
Ekskluzywne dodatki zewnętrze lub pełne pakiety aerodynamiczne. Propozycja auto-Dynamics.pl skierowana jest zarówno do właścicieli chcących delikatnie zaakcentować piękną bryłę pojazdu jak również dla tych, którzy stawiają na gruntowną przebudowę i pełną indywidualizację. Subtelne akcesoria w postaci idealnie zaprojektowanych spoilerów zewnętrznych, listew progowych, dyfuzorów czy lotek – wykonanych z ultra lekkiego i bardzo wytrzymałego włókna węglowego [carbon] lub materiałów plastycznych wymagających lakierowania. Kompletna propozycja pozwoli na odświeżenie linii i poprawę aerodynamiki oraz nada nuty jeszcze bardziej sportowego charakteru – a wszystko to wedle własnych potrzeb i gustu. Nasz tuning program to również propozycja dotycząca zmian wewnątrz pojazdu. Aluminiowe nakładki pedałów, manetki zmiany biegów czy luksusowe i sportowe maty podłogowe – wszystkie z tych propozycji pozwolą nadać świeżości w przedziale kierowcy i pasażerów. Ponadto tuning program obejmuje również kierunek typowo motor-sportowy w postaci rozwiązań dedykowanych do wypadów na track day jak również elementów przeznaczonych do monitorowania pojazdu w postaci zaawansowanych, cyfrowych monitorów i wyświetlaczy.

Elementy Zewnętrzne | Elementy Wewnętrzne | Wyświetlacze Monitory

Felgi i elementy zawieszenia
Jak bardzo oddziałuje na estetykę pojazdu i percepcję jego zewnętrznego postrzegania przez ludzkie oko felga samochodowa wie każdy motoryzacyjny pasjonata. Wzór doskonały to pojazd delikatnie obniżony [przy zachowaniu codziennego komfortu], Rant zewnętrzny felgi zrównany z linią błotnika [nadkola] – obręcz idealnie je wypełniająca a sama średnica felgi doskonale pasująca do nisko profilowych, wydajnych opon. Zaproponowana konfiguracja pozwala nadać BMW M2 [F87] niesamowitego wyrazu oraz poprawić właściwości trakcyjne pojazdu a wszystko to bez strat w komforcie podczas codziennej eksploatacji. Ponadto w ofercie auto-Dynamics.pl znalazły się zawieszenia gwintowane dedykowane stricte do zastosowań w motorsporcie jak i do codziennego użytku. Sprężyny obniżające o sportowej charakterystyce, stabilizatory skrętu niwelujące przechył pojazdu w zakręcie czy pierścienie dystansujące do felg – pełna paleta rozwiązań, Szeroka gama dostępnych modeli felg w dowolnym wykończeniu kolorystycznym pozwala zarówno na zmniejszenie masy nieresorowanej jak również na nadanie potężnej dawki indywidualizmu. Wszystko zależnie od potrzeb.

Felgi | Elementy Zawieszenia

Bezpieczeństwo
Zespół auto-Dynamics.pl nigdy nie bagatelizował tej wyjątkowej i ważnej kwestii. Szczególnie w pojazdach zmodyfikowanych. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników BMW M2 [F87] przygotowaliśmy specjalne pakiety wzmacniające hamulce, które w sposób radykalny poprawiają efektywność hamownia nawet podczas wielokrotnych, ostrych hamowań autostradowych i torowych. Nasza propozycja rozpoczyna się od zestawów przewodów hamulcowych w stalowym oplocie, które w połączeniu z sportowym płynem hamulcowym stanowią idealną modyfikację fabrycznego układu hamulcowego, poprzez wydajne klocki hamulcowe skończywszy na dedykowanych, wysoce wydajnych zestawach hamulcowych typu big brake kits z włączeniem systemów ceramiczno-węglowych.

Układ Hamulcowy 

Czyniąc ofertę kompleksową, naturalnie zapewniamy profesjonalny montaż i instalację wszystkich oferowanych przez nas podzespołów włączając w to usługi takie jak spasowanie, lakierowanie czy wyważanie kół - udzielając jednocześnie gwarancji.

Nie odnalazłeś poszukiwanego elementu? Nie jesteś pewien kompatybilności z Twoim samochodem? Skontaktuj się z nami bezpośrednio, nasz zespół profesjonalistów wyjaśni wszelkie kwestie techniczne, doradzi i przedstawi indywidualną ofertę cenową!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy właścicieli BMW M2 [F87] chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy!

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2024 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!