Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • BMW M3 Competition [F80] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE - by auto-Dynamics.pl

BMW M3 Competition [F80] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE - by auto-Dynamics.pl

BMW M3 Competition [F80] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE - by auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 04.11.2017 16:26:27

Perfekcyjnie, wyjątkowo i indywidualnie skonfigurowany egzemplarz BMW M3 [F80] z pakietem Competition zagościł w auto-Dynamics.pl celem poprawy osiągów - w sprawdzony, niezawodny a przede wszystkim bezpieczny i odwracalny sposób.

W BMW z racji obowiązującej gwarancji, zainstalowany został profesjonalny, w pełni cyfrowy, dedykowany, zewnętrzny komputer ECU wraz z specjalną, rozbudowaną wiązką elektroniczną komunikującą się z sensorami magistrali CAN. Kontroler od renomowanego, niemieckiego producenta - firmy Novatune. ECU zapewnia osiągi i bezpieczeństwo identyczne do typowego chiptuningu przez OBD. Moduł korzysta z map z dynamiczną adaptacją - monitoruje wiele wartości w czasie rzeczywistym i elastycznie dobiera wskazania. Właściwości fabryczne podane przez BMW to: 450KM i 550Nm [Wyniki pomiaru seryjnych wartości to 477KM i 581Nm]. Efekty naszego zabiegu zmierzone na hamowni to 521KM i 679Nm [Przyrost +44KM i +98Nm (+71KM i +129Nm w stosunku do wartości katalogowych)]. Wzrost parametrów na tym poziomie zapewnia absolutną bezawaryjność jednostki napędowej w połączeniu z rewelacyjnymi osiągami pozwalającymi na bezpieczne wyprzedzanie w każdych okolicznościach i warunkach drogowych. Różnica przyspieszenia w przedziale 100-200km/h jest kolosalna. Odczucia z jazdy są teraz naprawdę niesamowite, a elastyczność zdumiewa na każdym biegu!

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy Właścicieli BMW M3 i M4 [F80 F82 F83] chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy!

Rozszerzona galeria zdjęć HD: https://flic.kr/s/aHsm78nCEc

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2023 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!