Jesteś tutaj:

BMW Serii 4 [F33 Cabrio] Tuned By auto-Dynamics.pl

BMW Serii 4 [F33 Cabrio] Tuned By auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 16.09.2015 01:33:45

BMW Serii 4 w otwartej wersji nadwozia wprowadzony przez bawarski koncern w 2014 to niewątpliwie jeden z najdostojniej prezentujących się w tym segmencie pojazdów. Oznaczony przez producenta kodem F33 jest wariacją bazującą na modelu F32 [Coupe]. Szczególnie wyjątkowo prezentuję się w fabrycznym pakiecie stylistycznym „M”. Dokładnie taki, nietuzinkowy egzemplarz BMW 4 [F33 Cabrio] zawitał do auto-Dynamics.pl celem uzyskania potężnej dawki indywidualizmu wedle ściśle określonych przez Klienta kryteriów.

Realizując wizję Właściciela w pierwszej kolejności magiczna czwórka otrzymała pełen pakiet aerodynamiczny wykonany w całości z ultra wytrzymałego i niesamowicie estetycznego włókna węglowego [carbon]. Każdy z elementów wyprodukowany został w japońskiej manufakturze – firmie 3DDesign. Spoiler zderzaka przedniego posiadający dodatkowe kanały przeznaczone do wentylacji przednich tarcz hamulcowych zagościł w przedniej części pojazdu nadając potężnej agresywności czołowej wizji BMW Serii 4. Kolejno zainstalowaliśmy karbonowe dokładki listew progowych [3DDesign] które doskonale podkreślają linię boczną bryły pojazdu a jednocześnie stanowią fuzję pomiędzy przednią dokładką a dyfuzorem zderzaka tylnego [3DDesign] mieszczącego kompletny, sportowy układ wydechowy firmy Supersprint zakończony czterema końcówkami o średnicy 80mm które wylakierowaliśmy w kolorze czarnego połysku. Tylna pokrywa maski bagażnika uzupełniona została o aerodynamiczną lotkę wylakierowaną w kolorze pojazdu [Alpine White]. Dopełniacze stylistycznych zmian to wykonane z włókna węglowego [carbon] boczne skrzela oraz atrapa chłodnicy / grill / nerki [niewidoczne na zdjęciach].

Celem zachowania pełnej symbiozy pomiędzy wewnętrznym a zewnętrznym wyglądem pojazdu część elementów karoserii zaakcentowaliśmy aplikacją foliową w postaci czarno-czerwonych pasów ciągnących się wzdłuż długość nadwozia z odwróconą kolorystyką na dachu którego poszycie oklejone zostało w kolorze czarnego połysku. Dodatkowo przeprojektowane na styl BMW M Performance foliowe pasy listew progowych z czerwoną obwódką jak również obudowy lusterek zewnętrznych dopełniają całości projektu wizualno-stylizacyjnego.

Dodatkowo w BMW Serii 4 wymieniony został seryjny, papierowy filtr powietrza na sportową odmianę filtra wykonanego z zbrojonej stalą bawełny – firmy BMC. Zwiększona przepustowość wkładki powoduję dostawę większej ilości powietrza co w konsekwencji powoduje lepsze rezultaty w przyroście mocy i momentu obrotowego. Kosmetykę wewnętrzną uzupełnij zestaw nakładek pedał przyspieszenia i hamulca jak również podstopnicy z palety BMW M Performance.

Podsumowując, wszystkie przeprowadzone przez auto-Dynamics.pl modyfikacje w pojeździe pozwoliły osiągnąć zamierzony przez Klienta rezultat. Wszelkie zmiany wykonane zostały z największą precyzją i zgodnie z sztuką modyfikacji zapewniając tym samym wyżej aniżeli satysfakcjonujący poziom zadowolenia. Aparycja pojazdu dzięki zmianom jest absolutnie dodatnia!

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Zapraszamy Właścicieli BMW Serii 4 [F32 F33 F36] chcących nadać swoim bolidom niesamowitego brzmienia, mocy oraz wyglądu do współpracy!

Rozszerzona galeria zdjęć HD: https://www.flickr.com/photos/autodynamicspl/sets/72157658262162869

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2023 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!