Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • BMW Serii 7 [F01 F02] – kompleksowa oferta modyfikacji dostępna w auto-Dynamics.pl

BMW Serii 7 [F01 F02] – kompleksowa oferta modyfikacji dostępna w auto-Dynamics.pl

BMW Serii 7 [F01 F02] – kompleksowa oferta modyfikacji dostępna w auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 10.07.2015 17:24:51

Mająca swoją światową premierę w 2008 roku podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu, ekskluzywna a zarazem flagowa limuzyna firmy BMWSeria 7 zachwycała nas swoją prezencją przez wiele lat. W raz z upływem czasu „Siódemka” zdążyła spowszednieć szczęśliwym właścicielom zarówno pod kątem wizualnym jak i dźwiękowym. Początkowa, wcale nie mała moc przestała być satysfakcjonująca a codzienne przemieszczanie się spowodowało delikatne znudzenie wnętrzem pojazdu. Nic w tym nienaturalnego – to bardzo ludzkie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom właścicieli BMW Serii 7 [F01 F02 F03 F04] zespół auto-Dynamics.pl opracował specjalną, kompleksową ofertę mającą na celu odświeżenie tej jakże wybitnej limuzyny i to w każdym rozpatrywanym aspekcie. Specjalny program modyfikacji zapewni nowe, drugie życie 7-er a właścicielom pozwoli cieszyć się odmienionym wcieleniem ich pojazdu przez długi okres czasu.

Moc i dźwięk
Rekomendowana modyfikacja dostępna do szerokiej gamy silnikowej koncertująca się na połączeniu trzech doskonale współgrających ze sobą podzespołów. Sportowy układ wydechowy cechujący się doskonałym ale nie męczącym brzmieniem, wysoko wydajny sportowy filtr powietrza oraz jednostka sterująca silnika AD SporTronic. Fuzja wszystkich wymienionych elementów skutkuje kompletną modyfikacją typu „wdech + wydech” a dzięki elektronicznemu modułowi sterującemu wzrasta moc i moment obrotowy w pojeździe. Aspekty dodatnie to +dźwięk. +moc. +moment obrotowy. +wygląd tylnej części pojazdu. +zwiększenie ogólnej wydajności. Ten typ modyfikacji jest w pełni bezpieczny zarówno dla jednostki jak i zespołu napędowego. Dzięki zwiększonym osiągom poprawione zostaje również bezpieczeństwo podczas codziennej eksploatacji. Czyniąc propozycje kompleksową zapewniamy możliwość profesjonalnej instalacji wszystkich elementów pakietu jak również pomiar na hamowni samochodowej zarówno przed jak i po montażu naszych pakietów. Idealna propozycja dla entuzjastów wymagających od własnej Serii 7 czegoś więcej...

Chip Elektronika | Układ Wydechowy | Układ Dolotowy

Stylistyka zewnętrzna i wewnętrza
Ekskluzywne dodatki zewnętrze lub pełne pakiety aerodynamiczne. Propozycja auto-Dynamics.pl skierowana jest zarówno do właścicieli chcących delikatnie zaakcentować piękną bryłę pojazdu jak również dla tych, którzy stawiają na gruntowną przebudowę i pełną indywidualizację. Subtelne akcesoria w postaci idealnie zaprojektowanych spoilerów zewnętrznych, listew progowych czy lotek przeznaczonych do pokrywy bagażnika – wykonanie z szlachetnego włókna węglowego [carbon] lub materiałów plastycznych wymagających lakierowania. Kompletna propozycja pozwoli na odświeżenie linii oraz nada nuty sportowego charakteru „siódemce” – a wszystko to wedle własnych potrzeb i gustu. Nasz tuning program to również propozycja dotycząca zmian wewnątrz pojazdu. Luksusowe maty podłogowe, aluminiowe nakładki pedałów czy wewnętrzne listwy dekoracyjne o zmienionej fakturze – wszystkie z tych propozycji pozwolą nadać świeżości w przedziale kierowcy i pasażerów.

Elementy Zewnętrzne | Elementy Wewnętrzne

Felgi i elementy zawieszenia
Jak bardzo oddziałuje na estetykę pojazdu i percepcję jego zewnętrznego postrzegania przez ludzkie oko felga samochodowa wie każdy motoryzacyjny pasjonata. Wzór doskonały to pojazd delikatnie obniżony [przy zachowaniu codziennego komfortu], ściana zewnętrza felgi równa z linią błotnika [nadkola] – idealnie je wypełniająca a sama średnica obręczy idealnie pasująca do nisko profilowych, wydajnych opon. Zaproponowana konfiguracja pozwala nadać BMW Serii 7 niesamowitego wyrazu oraz poprawić właściwości trakcyjne pojazdu a wszystko to bez strat w komforcie podczas codziennej eksploatacji.

Felgi | Elementy Zawieszenia

Bezpieczeństwo
Zespół auto-Dynamics.pl nigdy nie bagatelizował tej wyjątkowej kwestii. Szczególnie w pojazdach zmodyfikowanych. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników BMW Serii 7 [F0X] przygotowaliśmy specjalne zestaw wzmacniające hamulce które w sposób radykalny poprawiają efektywność hamownia nawet podczas wielokrotnych, ostrych hamowań autostradowych.

Układ Hamulcowy | Układ Chłodzenia

Podsumowując, BMW Serii 7 [F01 F02 F03 F04] to w dalszym ciągu niesamowita i szalenie luksusowa limuzyna która powoduje radość z jazdy. Niemniej jednak bieg czasu nie oszczędza nikogo i niczego, dlatego zaproponowane przez auto-Dynamics.pl rozwiązania dedykowane do ekskluzywnego reprezentanta bawarskiej marki pozwolą odświeżyć pojazd uwypuklając jego największe walory i spotęgować efektywność wielu atrybutów!

Nie odnalazłeś poszukiwanego elementu? Nie jesteś pewien kompatybilności z Twoim samochodem? Skontaktuj się z nami bezpośrednio, nasz zespół profesjonalistów wyjaśni wszelkie kwestie techniczne, doradzi i przedstawi indywidualną ofertę cenową!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy właścicieli BMW Serii 7 [F01 F02 F03 F04] do współpracy!

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2024 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!