Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • BMW X5 M50d [F15] Sportowy Układ Wydechowy "Active Sound" CARGRAPHIC by auto-Dynamics.pl

BMW X5 M50d [F15] Sportowy Układ Wydechowy "Active Sound" CARGRAPHIC by auto-Dynamics.pl

BMW X5 M50d [F15] Sportowy Układ Wydechowy "Active Sound" CARGRAPHIC by auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 28.07.2018 11:26:22

BMW X5 M50d [F15] – bawarski reprezentant segmentu Sport Utility Vehicle [SUV], w ujmującej, pełnej indywidualizmu konfiguracji trafił do auto-Dynamics.pl po potężną intensyfikację walorów akustyczno-dźwiękowych i stylistyczną ekspansję.

BMW wyposażyliśmy w sportowy układ wydechowy z zaimplementowanym systemem aktywnego dźwięku wraz z czterema końcówkami wykonanymi z włókna węglowego [carbon fiber]. System wydechowy wykonany z nierdzewnej stali kwasoodpornej od renomowanego, niemieckiego producenta – firmy Cargraphic. Układ, dzięki całkowitej eliminacji kanistra tłumika zapewnia maksymalizację przepustowości gazów spalinowych a zintegrowany system „Active Sound” powoduje absolutnie radykalną poprawę brzmienia, której wysokoprężna jednostka napędowa nie jest w stanie z siebie wydobyć. Dwa generatory dźwięku zintegrowane są z magistralą CAN pojazdu za pomocą dedykowanej wiązki elektronicznej, zatem moduły w pełni adaptują się do aktualnych obrotów silnika a samą barwę tonów, ich natężenie i intensywność można wyregulować do indywidualnych oczekiwań i potrzeb za pomocą specjalnej, intuicyjnej aplikacji zaprojektowanej dla systemów iOS / Android. Całością systemu aktywnego dźwięku zawiaduje dodatkowa, inteligenta jednostka ECU z interfejsem bluetooh. Solucja „Active Sound” jest na tyle skuteczna w generowaniu naprawdę fajnego brzmienia, że o fabryczny montaż pokusiły się takie tuzy jak Maserati [Ghibli Diesel] czy Audi [w wersjach TDI]. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt konstrukcji czterech okrągłych, ściętych ku dołowi, karbonowych końcówek układu wydechowego Cargraphic, które idealnie wypełniły otwory w m-pakietowym zderzaku, nadając jednocześnie tylnej części pojazdu bardzo sportowo zorientowanego charakteru, nuty agresji i dozy indywidualizmu.

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy Właścicieli BMW X5 [F15] chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy! Katalog felg: http://felgi.auto-dynamics.pl/

Rozszerzona galeria zdjęć HD: https://flic.kr/s/aHsmncV95i

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2023 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!