Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • BMW X5 xDrive50i [G05] Sportowe Filtry Powietrza BMC Dystanse Poszerzające EIBACH Chiptuning ECU by auto-Dynamics.pl

BMW X5 xDrive50i [G05] Sportowe Filtry Powietrza BMC Dystanse Poszerzające EIBACH Chiptuning ECU by auto-Dynamics.pl

BMW X5 xDrive50i [G05] Sportowe Filtry Powietrza BMC Dystanse Poszerzające EIBACH Chiptuning ECU by auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 13.10.2022 20:50:05

Bawarski, M-Pakietowy reprezentant segmentu Sport Utility Vehicle opuszcza #AD dopełniony o godny zaufania, bezpieczny, gwarantujący poprawę oraz maksymalizację osiągów, indywidualny pakiet „AD Performance Pack+”. &more. BMW X5 xDrive50i [G05] by auto-Dynamics.pl

Wdrażając w życie ściśle zdefiniowane przez Klienta wytyczne, które miały na celu zachowawczą i bezpieczną poprawę osiągów 4,4-litrowej, dualistycznie turbo-doładowanej, widlastej jednostki napędowej w układzie V8, w X5 przeprowadziliśmy profesjonalny, w pełni indywidualny chiptuning sterownika ECU [Engine Control Unit] - MG1CS201. Właściwości nominalne / katalogowe przedstawione przez BMW to: 462KM (340kW) i 650Nm [Wyniki pomiaru seryjnych wartości rzeczywistych to 472KM (347kW) i 683Nm]. Efekty naszego zabiegu zmierzone na hamowni to 542KM (399kW) i 833Nm [Przyrost: +70KM (+52kW) i +150Nm w stosunku do wartości rzeczywistych a +80KM (+59kW) i +183Nm w stosunku do wartości katalogowych]. Ponadto w oprogramowaniu G05 usunęliśmy całkowicie limiter prędkości V-Max oraz przeprowadziliśmy re-kalibrację sportowych wskaźników wyświetlacza centralnego które obecnie, w czytelny sposób, prezentują adekwatną do bieżącej mocy skalę a także dezaktywowaliśmy bezzasadny w swojej istocie system Start-Stop. Dodatkowo w podwójnie-turbodoładowanej jednostce N63B44M3 zamontowane zostały sportowe, wysokoprzepustowe, wieczyste filtry powietrza od renomowanego, włoskiego producenta - firmy BMC, które to wyeliminowały skrajnie niewydolne, papierowe filtry seryjne aplikowane na linii pierwszego montażu przez BMW AG. Krzywe przebiegu zarówno mocy jak i momentu obrotowego wymodelowane zostały tak, by moc oddawana była jak najbardziej linearnie. Stabilny i ultra-bezpieczny spec winien idealnie zaakcentować i podkreślić właściwości czteronapędowego SUV’a podczas codziennych, miejskich zmagań a także tych krótszych jak i dłuższych podróży, wszak różnica przyspieszenia zarówno w przedziale 0-100km/h jak i 100-200km/h a także 200km/h-UP jest bardzo czytelna. Odczucia z dynamiki jazdy, w fuzji z napędem xDrive zostały perfekcyjnie zaakcentowane a elastyczność dzięki spotęgowanemu momentowi obrotowemu dostępnemu w szerokim zakresie obrotów satysfakcjonuje na każdym biegu i podczas wszystkich warunków drogowych.

Celem zapewnienia ostatecznego szlifu i nadania jeszcze wyższej stabilności – w X5 zainstalowany został zestaw aluminiowych, certyfikowanych dystansów poszerzających niemieckiej firmy Eibach wraz z kompletem adekwatnie dłuższych, homologowanych śrub. Montaż pierścieni dystansujących pozwolił zrównać felgi z linią błotnika i idealnie wypełnić nadkola - stawiając tym samym przysłowiową „kropkę nad i” w odbiorze estetyczno-wizualnym bawarskiego SUV'a.

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom - to również solidna baza modyfikacyjnych inspiracji!

Zapraszamy Właścicieli BMW Serii X5 [G05] chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy!

Rozszerzona galeria zdjęć HD: https://flic.kr/s/aHBqjAaY5R

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2022 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!