Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • BMW X6 xDrive30d [F16] Moduł Silnika ECU NOVATUNE - Filtr BMC - by auto-Dynamics.pl

BMW X6 xDrive30d [F16] Moduł Silnika ECU NOVATUNE - Filtr BMC - by auto-Dynamics.pl

BMW X6 xDrive30d [F16] Moduł Silnika ECU NOVATUNE - Filtr BMC - by auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 03.08.2017 12:28:21

BMW X6 xDrive 30d [F16] – bawarski reprezentant segmentu Sports Activity Coupé [SAC] w ujmującej, M-Pakietowej konfiguracji trafił do auto-Dynamics.pl po sprawdzony i niezawodny zestaw modyfikacji w postaci pakietu „Performance”.

W BMW z racji obowiązującej gwarancji, zainstalowany został profesjonalny, w pełni cyfrowy, dedykowany moduł zewnętrzny wraz z specjalną, rozbudowaną wiązką elektroniczną komunikującą się z sensorami magistrali CAN. Kontroler od renomowanego, niemieckiego producenta - firmy Novatune. Dodatkowo w BMW zainstalowany został sportowy, wysokoprzeustowy, wieczysty filtr powietrza firmy BMC - eliminujący mało wydajny, papierowy filtr. Wyniki pomiaru seryjnych wartości to 253KM i 572Nm [Właściwości fabryczne podane przez BMW to: 258KM i 560Nm]. Efekty naszego zabiegu zmierzone na hamowni to 300KM i 680Nm. Przyrost +47KM i +108Nm [licząc od wartości katalogowych to +42KM i +120Nm]. Wzrost parametrów na tym poziomie zapewnia absolutną bezawaryjność jednostki napędowej w połączeniu z bardzo dobrymi osiągami pozwalającymi na bezpieczne wyprzedzanie w każdych warunkach drogowych. Odczucia z jazdy w połączeniu z napędem na obie osie są teraz naprawdę niesamowite, a elastyczność zdumiewa na każdym biegu! „Iks Szósty” po modyfikacjach w auto-Dynamics.pl wydajnością nie odstaję od wersji xDrive40d [F16].

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy Właścicieli BMW X6 [F16] - wszystkich wersji silnikowych, chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy!

Rozszerzona galeria zdjęć HD: https://flic.kr/s/aHsm5NQjL8

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2023 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!