Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • Felgi aluminiowe 19” i 20” firmy Barracuda model Inferno dostępne w auto-Dynamics.pl

Felgi aluminiowe 19” i 20” firmy Barracuda model Inferno dostępne w auto-Dynamics.pl

Felgi aluminiowe 19” i 20” firmy Barracuda model Inferno dostępne w auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 10.12.2016 09:50:25

Felgi Inferno z linii Racing Wheels od renomowanego, poważanego producenta w dziedzinie projektowania i produkcji najwyższej jakości felg samochodowych – niemiecko-szwajcarskiej firmy Barracuda Wheels dostępne w auto-Dynamics.pl.

Charakterystyczny, niesamowicie dynamiczny wzór pięcioramiennej felgi u podstawie a rozwidlający się w kształcie „Y” na dziesięć ramion dochodzących do rantu obręczy. Sportowy charakter doskonale podkreśla wklęsłość felgi w stylu „Deep Concave”. Dodatkowe przetłoczenia i wyrzeźbienia na ramionach redukują masę własną obręczy i wieńczą jej esencjonalną stylistykę. Niesamowity design który do tej pory zarezerwowany był przede wszystkim dla kutych felg – dzięki firmie Barracuda wkracza w etap szerokiej dostępności. W połączeniu z najwyższą jakością wykonania przy użyciu najlepszych materiałów, aluminiowy model Inferno stanowi doskonałą alternatywę dla spowszedniałych felg fabrycznych zarówno w konfiguracji letniej jak i zimowej. Mnogość dostępnych aplikacji zapewnia kompatybilność kół właściwie dla każdego pojazdu dostępnego na rynku. Model Inferno polecany jest dla wszystkich entuzjastów dobrej stylistyki motoryzacyjnej w połączeniu z topową jakością wykonania.

Komplety sportowych, lekkich i wytrzymałych felg aluminiowych Inferno dostępne są w rozmiarach 19” i 20” [szerokości: 8.5", 9,5", 10"] i rozstawach śrub: 5x110, 5x112, 5x114.3, 5x120. Obręcze kompatybilne są z czujnikami pomiaru ciśnienia w oponie [TMPS] i zestawami dużego hamulca np. Brembo. Zestawy dostarczane są jako kompletne, zawierające prócz felg wszelkie akcesoria montażowe [jeśli wymagane], blendy centralne [zaślepki] etc. Każdy z kompletów posiada homologację w postaci certyfikatu TUV. Barracuda Inferno dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych: „Silver” i "Gunmetal Polish". Felgi objęte są 36 miesięczną gwarancją producenta realizowaną przez auto-Dynamics.pl. Ponadto zapewniamy możliwość dostarczenia felg wraz z adekwatnie dobranymi oponami z segmentu premium dla osi przedniej i tylnej w konfiguracji zimowej lub letniej.

Czyniąc ofertę kompleksową, naturalnie zapewniamy profesjonalną instalację wszystkich oferowanych przez nas podzespołów włączając w to usługi takie jak montaż i wyważanie kół, pompowanie kół azotem jak i powietrzem - udzielając jednocześnie gwarancji.

Nie odnalazłeś poszukiwanych felg? Nie jesteś pewien kompatybilności z Twoim samochodem? Skontaktuj się z nami bezpośrednio, nasz zespół profesjonalistów wyjaśni wszelkie kwestie techniczne, doradzi i przedstawi indywidualną ofertę cenową!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy wszystkich entuzjastów chcących nadać swoim pojazdom niesamowitej prezencji do współpracy!

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2023 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!