Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • Felgi MCT10 Radical w rozmiarze 18, 19 i 20 cali firmy Motec model dostępne w auto-Dynamics.pl

Felgi MCT10 Radical w rozmiarze 18, 19 i 20 cali firmy Motec model dostępne w auto-Dynamics.pl

Felgi MCT10 Radical w rozmiarze 18, 19 i 20 cali firmy Motec model dostępne w auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 16.01.2017 11:47:12

Felgi MCT10 Radical od renomowanego, niemieckiego producenta specjalizującego się w projektowaniu i produkcji najwyższej jakości felg samochodowych – firmy MOTEC Wheels dostępne w auto-Dynamics.pl.

Smukły, dziesięcio-ramienny wzór to znak rozpoznawczy dynamicznego i lekkiego designu felg MCT10 Radical firmy Motec. Dodatkowe przetłoczenia i wyrzeźbienia na ramionach redukują masę własną obręczy i wieńczą jej esencjonalną stylistykę. Sportowy charakter doskonale podkreśla wklęsłość felgi w stylu „Deep Concave”. Zaprojektowana przez zespół inżynierów firmy Motec obręcz w sposób szybki i bezproblemowy nadaje każdemu autu nuty indywidualizmu i znakomitej prezencji a niemiecka jakość wykonania zapewnia komfort eksploatacji w każdych warunkach atmosferycznych. W połączeniu z najwyższą jakością wykonania przy użyciu najlepszych materiałów, aluminiowy model MCT10 stanowi doskonałą alternatywę dla spowszedniałych felg fabrycznych zarówno w konfiguracji letniej jak i zimowej. Mnogość dostępnych aplikacji zapewnia kompatybilność felg właściwie dla każdego pojazdu dostępnego na rynku. Model Radical polecany jest dla wszystkich entuzjastów dobrej stylistyki motoryzacyjnej w połączeniu z topową jakością wykonania.

Komplety sportowych, lekkich i wytrzymałych felg aluminiowych MCT10 Radical dostępne są w rozmiarach 18”, 19” i 20” [szerokości: 8.0x18, 8.5x19, 9.0x20, 10.5x20] i w większości popularnych rozstawów śrub i odsadzeń ET. Obręcze kompatybilne są z czujnikami pomiaru ciśnienia w oponie [TMPS] i zestawami dużego hamulca np. Brembo. Zestawy dostarczane są jako kompletne, zawierające prócz felg wszelkie akcesoria montażowe [jeśli wymagane], blendy centralne [zaślepki] etc. Każdy z kompletów posiada homologację w postaci certyfikatu TUV. Radical MCT10 od Motec dostępne są bazowo w dwóch wariantach kolorystycznych – "Dark Grey Polish" lub "Gold". Felgi objęte są 36 miesięczną gwarancją producenta realizowaną przez auto-Dynamics.pl. Ponadto zapewniamy możliwość dostarczenia felg wraz z adekwatnie dobranymi oponami z segmentu premium dla osi przedniej i tylnej w konfiguracji zimowej lub letniej.

Czyniąc ofertę kompleksową, naturalnie zapewniamy profesjonalną instalację wszystkich oferowanych przez nas podzespołów włączając w to usługi takie jak montaż i wyważanie kół, pompowanie kół azotem jak i powietrzem - udzielając jednocześnie gwarancji.

Nie odnalazłeś poszukiwanych felg? Nie jesteś pewien kompatybilności z Twoim samochodem? Skontaktuj się z nami bezpośrednio, nasz zespół profesjonalistów wyjaśni wszelkie kwestie techniczne, doradzi i przedstawi indywidualną ofertę cenową!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy wszystkich entuzjastów chcących nadać swoim pojazdom niesamowitej prezencji do współpracy!

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2023 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!