Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • Felgi sportowe GT6 Ultralight firmy TEC Speedwheels [ASA] dostępne w auto-Dynamics.pl

Felgi sportowe GT6 Ultralight firmy TEC Speedwheels [ASA] dostępne w auto-Dynamics.pl

Felgi sportowe GT6 Ultralight firmy TEC Speedwheels [ASA] dostępne w auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 10.12.2016 16:44:03

Felgi GT6 Ultralight z linii Speedwheels od renomowanego, niemieckiego producenta specjalizującego się w produkcji najwyższej jakości felg samochodowych – firmy TEC Speedwheels [ASA] dostępne w auto-Dynamics.pl.

Wrażenie lekkości kreowane przez dziesięcio-ramienny wzór przy rancie felgi, przechodzące ku dołowi w kształcie litery „Y” do pięciu ramion które to u podstawy felgi tworzą niebanalny „Deep Concave”. Ten niesamowity design to cecha główna lekkich, sportowych i bardzo wytrzymałych felg z linii Speedwheels. Model „GT6 Ultralight” to wyznacznik w swojej klasie pod kątem stylistyki, masy i bardzo precyzyjnej jakości wykonania. Zaprojektowana przez zespół inżynierów firmy TEC obręcz w sposób szybki i bezproblemowy nadaje każdemu autu nuty indywidualizmu i znakomitej prezencji a niemiecka jakość wykonania zapewnia komfort eksploatacji w każdych warunkach atmosferycznych. Mnogość dostępnych aplikacji zapewnia kompatybilność felg właściwie dla każdego pojazdu dostępnego na rynku. Model GT6 Ultralight polecany jest dla wszystkich entuzjastów dobrej stylistyki motoryzacyjnej w połączeniu z topową jakością wykonania.

Komplety sportowych, lekkich i wytrzymałych felg aluminiowych GT6 Ultralight dostępne są w rozmiarach 18”, 19”, 20” i 22” [szerokości: 8.0x18, 8.0x19, 9.0x19, 8.5x20, 10.0x20, 10.0x22] i w większości popularnych rozstawów śrub. Obręcze kompatybilne są z czujnikami pomiaru ciśnienia w oponie [TMPS] i zestawami dużego hamulca np. Brembo. Zestawy dostarczane są jako kompletne, zawierające prócz felg wszelkie akcesoria montażowe [jeśli wymagane], blendy centralne [zaślepki] etc. Każdy z kompletów posiada homologację w postaci certyfikatu TUV. GT6 Ultralight od TEC Speedwheels dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych – antracytowym oraz czarnym. Felgi objęte są 36 miesięczną gwarancją producenta realizowaną przez auto-Dynamics.pl. Ponadto zapewniamy możliwość dostarczenia felg wraz z adekwatnie dobranymi oponami z segmentu premium dla osi przedniej i tylnej w konfiguracji zimowej lub letniej.

Czyniąc ofertę kompleksową, naturalnie zapewniamy profesjonalną instalację wszystkich oferowanych przez nas podzespołów włączając w to usługi takie jak montaż i wyważanie kół, pompowanie kół azotem jak i powietrzem - udzielając jednocześnie gwarancji.

Nie odnalazłeś poszukiwanych felg? Nie jesteś pewien kompatybilności z Twoim samochodem? Skontaktuj się z nami bezpośrednio, nasz zespół profesjonalistów wyjaśni wszelkie kwestie techniczne, doradzi i przedstawi indywidualną ofertę cenową!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy wszystkich entuzjastów chcących nadać swoim pojazdom niesamowitej prezencji do współpracy!

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2024 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!