Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • Felgi Vorsteiner - Aluminiowe Obręcze Klasy Premium dostępne w auto-Dynamics.pl

Felgi Vorsteiner - Aluminiowe Obręcze Klasy Premium dostępne w auto-Dynamics.pl

Felgi Vorsteiner - Aluminiowe Obręcze Klasy Premium dostępne w auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 12.06.2017 16:22:28

Felgi z linii V-FF wykonane w technologii flow-formed od renomowanego, ekskluzywnego producenta w dziedzinie projektowania i produkcji najwyższej jakości, aftermakretowych podzespołów samochodowych – amerykańskiego firmy Vorsteiner dostępne w auto-Dynamics.pl

Charakterystyczne, niepowtarzalne a zarazem dynamiczne i luksusowe wzornictwo sportowych, aluminiowych felg Vorsteiner to doskonała i sprawdzona recepta nadania każdemu autu nuty indywidualizmu i znakomitej prezencji. Zredukowana masa obręczy zapewnia minimalizację masy nieresorowanej co przekłada się na doskonały komfort podczas codziennej eksploatacji w każdych warunkach atmosferycznych. Felgi Vorsteiner to wyznacznik w swojej klasie pod kątem stylistyki, wytrzymałości, masy i bardzo precyzyjnej jakości wykonania. W połączeniu z najwyższą jakością wykonania przy użyciu najlepszych materiałów, aluminiowe obręcze Vorsteiner stanowią doskonałą alternatywę dla spowszedniałych felg fabrycznych zarówno w konfiguracji letniej jak i zimowej a mnogość dostępnych aplikacji zapewnia kompatybilność kół właściwie dla każdego pojazdu dostępnego na rynku. Felgi Vorsteiner dedykowane są dla wszystkich entuzjastów dobrej stylistyki motoryzacyjnej w połączeniu z bezkonkurencyjną jakością wykonania.

Komplety sportowych, lekkich i wytrzymałych - premium felg aluminiowych z linii V-FF od Vorsteiner dostępne są w rozmiarach 18”, 19”, 20”, 21” i 22” o różnych szerokościach i w większości popularnych rozstawów śrub. Obręcze kompatybilne są z czujnikami pomiaru ciśnienia w oponie [TMPS] i zestawami dużego hamulca np. Brembo. Zestawy dostarczane są jako kompletne, zawierające prócz felg wszelkie akcesoria montażowe [jeśli wymagane], blendy centralne [zaślepki] etc. Obręcze Vorsteiner dostępne są w wielu systemowych wykończeniach kolorystycznych jak również w opcji indywidualnego lakierowania. Felgi objęte są 36 miesięczną gwarancją producenta realizowaną przez auto-Dynamics.pl. Ponadto zapewniamy możliwość dostarczenia felg wraz z adekwatnie dobranymi oponami z segmentu premium dla osi przedniej i tylnej w konfiguracji zimowej lub letniej.

Czyniąc ofertę kompleksową, naturalnie zapewniamy profesjonalną instalację wszystkich oferowanych przez nas podzespołów włączając w to usługi takie jak montaż i wyważanie kół, pompowanie kół azotem jak i powietrzem - udzielając jednocześnie gwarancji.

Nie odnalazłeś poszukiwanych felg? Nie jesteś pewien kompatybilności z Twoim samochodem? Skontaktuj się z nami bezpośrednio, nasz zespół profesjonalistów wyjaśni wszelkie kwestie techniczne, doradzi i przedstawi indywidualną ofertę cenową!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy wszystkich pasjonatów chcących nadać swoim pojazdom niesamowitej prezencji do współpracy!

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2024 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!