Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • Mercedes Benz A45 AMG [176] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE - by auto-Dynamics.pl

Mercedes Benz A45 AMG [176] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE - by auto-Dynamics.pl

Mercedes Benz A45 AMG [176] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE - by auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 17.09.2017 16:59:42

Mercedes-Benz A45 AMG [W176] – nowy, legitymujący się właściwie zerowym przebiegiem, bezkonkurencyjny „Hot Hatch” z Affalterbach zagościł w auto-Dynamics.pl celem poprawy osiągów - w sprawdzony, niezawodny a przede wszystkim bezpieczny i odwracalny sposób.

W AMG z racji obowiązującej gwarancji, zainstalowany został profesjonalny, w pełni cyfrowy, dedykowany, zewnętrzny komputer ECU wraz z specjalną, rozbudowaną wiązką elektroniczną komunikującą się z sensorami magistrali CAN. Kontroler od renomowanego, niemieckiego producenta - firmy Novatune. ECU zapewnia osiągi i bezpieczeństwo identyczne do typowego chiptuningu przez OBD. Moduł korzysta z map z dynamiczną adaptacją - monitoruje wiele wartości w czasie rzeczywistym i elastycznie dobiera wskazania. Właściwości fabryczne podane przez MB to: 381KM i 475Nm [Wyniki pomiaru seryjnych wartości to 386KM i 474Nm]. Efekty naszego zabiegu zmierzone na hamowni to 418KM i 580Nm. Przyrost +37KM i +105Nm w stosunku do wartości katalogowych. Wzrost parametrów na tym poziomie zapewnia absolutną bezawaryjność jednostki napędowej w połączeniu z rewelacyjnymi osiągami pozwalającymi na bezpieczne wyprzedzanie w każdych okolicznościach i warunkach drogowych. Odczucia z jazdy w połączeniu z napędem na obie osie są teraz naprawdę niesamowite, a elastyczność zdumiewa na każdym biegu!

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy Właścicieli Mercedes-Benz A45 AMG [W176] chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy!

Rozszerzona galeria zdjęć HD: https://flic.kr/s/aHsm4wuMNU

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2023 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!