Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • Mercedes Benz C43 AMG [205] Czarny Pakiet Kosmetyczny "AD Black Star" by auto-Dynamics.pl

Mercedes Benz C43 AMG [205] Czarny Pakiet Kosmetyczny "AD Black Star" by auto-Dynamics.pl

Mercedes Benz C43 AMG [205] Czarny Pakiet Kosmetyczny "AD Black Star" by auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 29.09.2019 12:54:15

Cytując Ludwiga Mies van der Rohe - „Less Is More” a modyfikowany przez #teamAD, poliftingowy egzemplarz Mercedes-Benz C43 AMG [W205] stanowi idealny casus konstatujący przywołaną teorię. Sedan z Affalterbach za pomocą naszego, autorskiego pakietu „AD Black Star”, nasycony został dawką testosteronu, co w konsekwencji pozwoliło na uzyskanie odświeżonego, arcy-estetycznego i niczym niezakłóconego, agresywno-sportowego a zarazem ekskluzywnego „look’u”!

Harmonia, koherentność czy jednolitość - to trafiające w punkt, terminy precyzujące wizualną stronę zrealizowanego przez nas projektu. Stylizacja w stylu „Black & Gray” miała na celu eliminację, wszelkich, różnorodnie wykończonych przez fabrykę Mercedes-Benz elementów dekoracyjnych [szczególnie chromowanych]. Wszystkie podzespoły wylakierowane zostały wielowarstwowo w odcieniu głębokiego, czarnego fortepianu [po wcześniejszym wytrawieniu chromu]. Efekt natężenia i intensywności koloru w konfrontacji do tak powszechnie stosowanych folii samochodowych jest absolutnie nieporównywalny.

Autorski pakiet stylistyczny „AD Black Star” obejmuje wykończenie w czarnym hiper-połysku dla:
>>> Przednia atrapa chłodnicy / grill wraz z emblematem / gwiazdą MB
>>> Tylny emblemat / gwiazda MB
>>> Górne nakładki klamek drzwi
>>> Insygnia modelowe błotników przednich
>>> Listwa akcentowa pokrywy maski bagażnika

W ten oto sposób winien prezentować się pakiet stylistyczny „Night” proklamowany marketingowo przez Stuttgarckiego producenta. Reorientacja, dzięki kompleksowo przeprowadzanej przez auto-Dynamics.pl metamorfozie przekształciła dotychczasowy, chaotyczny, wielokolorowy styl Mercedes-Benz C43 AMG w optycznie poprawny, spójny i minimalistyczny.

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia! 

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom - to również solidna baza modyfikacyjnych inspiracji!

Zapraszamy Właścicieli Mercedes Benz klasy C [205] chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy! Katalog felg: http://felgi.auto-dynamics.pl/

Rozszerzona galeria zdjęć HD: https://flic.kr/s/aHsmHmCiLp

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2024 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!