Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • Mercedes Benz C43 AMG [205] Pakiet Kosmetyczny AD Black Star Powłoka Ceramiczna GYEON by auto-Dynamics.pl

Mercedes Benz C43 AMG [205] Pakiet Kosmetyczny AD Black Star Powłoka Ceramiczna GYEON by auto-Dynamics.pl

Mercedes Benz C43 AMG [205] Pakiet Kosmetyczny AD Black Star Powłoka Ceramiczna GYEON by auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 07.10.2018 20:32:16

Czasami mniej znaczy więcej a modyfikowany przez zespół auto-Dynamics.pl - Mercedes Benz C43 AMG [C205] stanowi idealny casus konstatujący przywołaną teorię. Coupé z Affalterbach za pomocą naszego, autorskiego pakietu „AD Black Star” oraz towarzyszących modyfikacji - nasycony został dawką testosteronu, co w konsekwencji pozwoliło na uzyskanie odświeżonego, arcy-estetyczego i niczym niezakłóconego, agresywnego „look’u”!

Koherentność, fuzja, jednolitość czy harmonia – to trafiające w punkt, terminy określające wizualną stronę zrealizowanego przez nas projektu. Stylizacja w stylu „Black & Gray” miała na celu eliminację, wszelkich, różnorodnie wykończonych przez fabrykę Mercedes-Benz elementów dekoracyjnych [szczególnie chromowanych]. Podzespoły zostały wylakierowane wielowarstwowo w odcieniu głębokiego, czarnego fortepianu [po wcześniejszym wytrawieniu chromu]. Efekt natężenia i intensywności koloru w konfrontacji do tak powszechnie stosowanych folii samochodowych jest absolutnie nieporównywalny.

Autorski pakiet stylistyczny „AD Black Star” obejmuje wykończenie w czarnym hiper-połysku dla:
>>> Przednia atrapa chłodnicy / grill wraz z emblematem / gwiazdą MB
>>> Tylny emblemat / gwiazda MB
>>> Górne nakładki klamek drzwi
>>> Insygnia modelowe błotników przednich
>>> Insygnia modelowe pokrywy / maski bagażnika

Zwieńczeniem przeprowadzonych modyfikacji stylistycznych jest najwyższej jakości powłoka ceramiczna dedykowana lakierom matowym - Q2 Matte firmy Gyeon - która została profesjonalnie zaaplikowana na całą bryłę atlety od AMG. Zabieg ten pozwolił na wyeskalowanie nowej kolorystyki do wartości absolutnie maksymalnej.

Tak oto winien prezentować się pakiet stylistyczny „Night” proklamowany marketingowo przez producenta z Stuttgartu. Reorientacja, dzięki kompleksowo przeprowadzanej przez auto-Dynamics.pl metamorfozie przekształciła dotychczasowy, chaotyczny, wielokolorowy styl Mercedes-Benz C43 AMG w optycznie poprawny, spójny i minimalistyczny.

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy Właścicieli Mercedes Benz C43 AMG [205] chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy! Katalog felg: http://felgi.auto-dynamics.pl/

Rozszerzona galeria zdjęć HD: https://flic.kr/s/aHsmtvg6Ua

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2024 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!