Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • Mercedes Benz GLE63 S AMG Moduł Silnika ECU Performmaster - Filtry BMC - by auto-Dynamics.pl

Mercedes Benz GLE63 S AMG Moduł Silnika ECU Performmaster - Filtry BMC - by auto-Dynamics.pl

Mercedes Benz GLE63 S AMG Moduł Silnika ECU Performmaster - Filtry BMC - by auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 21.07.2017 10:51:11

Potężny Mercedes Benz GLE 63 S AMG opuszczając fabrykę w Affalterbach swoimi osiągami fabrycznymi onieśmiela niejeden pojazd poruszający się po drogach. Niemniej jednak, nie każdemu seryjne parametry wystarczają. Perfekcyjnie, indywidualnie skonfigurowany egzemplarz AMG trafił do auto-Dynamics.pl celem wyeliminowania tego niedosytu.

W tym wyjątkowym GLE 63 S AMG [166] z racji obowiązującej gwarancji, zainstalowany został profesjonalny, zewnętrzny komputer ECU z serii PEC od niemieckiego, renomowanego producenta – firmy Performmaster. Moduł wraz z specjalną, rozbudowaną wiązką elektroniczną komunikującą się bezpośrednio z fabrycznym ECU zapewnia osiągi identyczne do typowego chiptuningu przez OBD. Kontroler korzysta z map z dynamiczną adaptacją - monitoruje wiele wartości w czasie rzeczywistym i elastycznie dopiera wskazania. Ponadto deaktywuje fabryczny limiter prędkości pozwalając dodatkowo cieszyć się prędkościami przekraczającymi 300 km/h. Efekty naszego zabiegu to 702KM i 950Nm. Przyrost: +117KM i +190Nm [Wartości fabryczne: 585KM i 760Nm]. Przyspieszenie 0-100: 3,9s [vs. 4.2s]. Dodatkowo w AMG zainstalowane zostały sportowe, wysoko przepustowe filtry powietrza firmy BMC eliminując tym samym mało wydajne filtry papierowe. Wzrost parametrów na tym poziomie zapewnia absolutną bezawaryjność jednostki napędowej w połączeniu z rewelacyjnymi osiągami pozwalającymi na bezpieczne wyprzedzanie w każdych okolicznościach i warunkach. Odczucia z jazdy są teraz naprawdę niesamowite, a elastyczność zdumiewa na każdym biegu!

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy Właścicieli Mercedes-Benz GLE 63 i 63 S [W166 i C292] - wszystkich wersji silnikowych, chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy!

Rozszerzona galeria zdjęć HD: https://flic.kr/s/aHskZKwidm

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2023 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!