Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • Novatune – ECU Chip Tuning – Profesjonalne Moduły Podnoszące Moc i Moment Obrotowy – wyłącznie w auto-Dynamics.pl

Novatune – ECU Chip Tuning – Profesjonalne Moduły Podnoszące Moc i Moment Obrotowy – wyłącznie w auto-Dynamics.pl

Novatune – ECU Chip Tuning – Profesjonalne Moduły Podnoszące Moc i Moment Obrotowy – wyłącznie w auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 22.09.2017 16:29:22

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zespół auto-Dynamics.pl poszerza ofertę najbardziej zaawansowanych, elektronicznych modułów ECU silnika, niemieckiej firmy Novatune. Sterowniki dedykowane do mnogiej ilości platform silników sięgają po drzemiący w danej jednostce potencjał i przekuwają go na potężny przyrost mocy, momentu obrotowego jak również znacznie zwiększoną elastyczność. Opracowane przez zespół niemieckich inżynierów kontrolery w długim procesie R&D stanowią idealną alternatywę a często przekraczając wartości możliwe do uzyskania przez tradycyjny chiptuning. Profesjonalnie przygotowane oprogramowanie zawiadujące całym systemem również stanowi autorski projekt specjalistów Novatune. Setki godzin testów, tygodnie certyfikacji [w tym TUV] skutkują produktem spełniającym oczekiwania Klientów którzy od swoich pojazdów oczekują czegoś więcej – ponieważ nie każdemu seryjne parametry wystarczają.

Jedną z wielu cech wspólnych każdej z jednostek napędowych nowej generacji jest potężny margines mocy i momentu obrotowego który jest w stanie wygenerować dany silnik bez skutków ubocznych - w sposób bezpieczny i nie obciążający pozostałych podzespołów zainstalowanych przez producenta w pojeździe. Celem wykorzystania rezerwy mocy pozostawionej przez producenta zespół auto-Dynamics.pl rekomenduje profesjonalne, w pełni cyfrowe moduły elektroniczne silnika Novatune które pozwalają w sposób rozsądny, przemyślany i bezpieczny zwiększyć moc i moment obrotowy w wszystkich modelach pojazdów klasy premium a w szczególności w BMW i MINI, Mercedes-Benz, Audi oraz Porsche i Bentley, choć oferta zawiera również sterowniki dla pojazdów VW Volkswagen [pełna grupa VAG], turbodoładowanych jednostek Ferrari i Maserati oraz McLaren czy choćby Jaguar i Volvo.

Zaawansowane, w pełni cyfrowe moduły elektroniczne silnika wraz z specjalną wiązką komunikującą się z sensorami magistrali "Controller Area Network (CAN bus)". Dodatkowe jednostki ECU po integracji z fabrycznymi podzespołami zapewniają ponadprzeciętny ale w pełni bezpieczny dla silnika, skrzyni biegów oraz zespołu napędowego przyrost mocy i momentu obrotowego wykorzystując pozostawione przez producenta pojazdu rezerwy silnika i jego podzespołów. Dzięki bezinwazyjnym połączeniom fabryczna gwarancja pojazdu zostaje zachowana. Inteligentne moduły Novatune w sposób ciągły monitorują wielowątkowy sygnał przechwytywany z wielu sensorów jednostki napędowej analizując w czasie rzeczywistym szereg otrzymywanych informacji. Zaimplementowany wewnątrz modułów wysoko wydajny procesor po dokonaniu koniecznych obliczeń wysyła zwrotnie do odpowiednich sensorów zmodyfikowany sygnał który w efekcie skutkuje wzrostem mocy i momentu obrotowego a ponadto, w odróżnieniu od konkurencyjnych, produktów, wewnętrzny komputer wysyła również redukujący moc sygnał w przypadku gdy parametry silnika cechują się fluktuacją, co w konsekwencji uniemożliwia np. przegrzanie się jednostki napędowej. Kontrolery Novatune korzystają z map z dynamiczną adaptacją i pozwalają na osiągi identyczne do typowego chiptuningu przez OBD - monitorują wiele wartości w czasie rzeczywistym i elastycznie dobierają wskazania. Każdy z modułów Novatune posiada możliwość dostrojenia w zakresie +/- 2-8%, ale mapa wgrana w ECU jest mapą stałą, która w pełni adaptuje się do aktualnych warunków pracy silnika, opracowaną przez zespół niemieckich inżynierów z którymi ściśle współpracujemy. Szybsza reakcja przepustnicy i poprawiona reakcja pedału przyspieszenia zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo podczas wyprzedzania i ogólny wzrost pewności na drodze. Montaż modułów Novatune nie wymaga przeprogramowania fabrycznej jednostki ECU [komputera samochodowego] – jednostki instalowane są w systemie Plug & Play i w tym samym schemacie są odłączane – jeśli sytuacja tego wymaga. Moduły ECU Novatune są idealnym i rekomendowanym rozwiązaniem dla entuzjastów pragnących cieszyć się większą mocą i momentem obrotowym w połączeniu z zachowaniem fabrycznej gwarancji. Niemieckie, certyfikowane [TUV] produkty od renomowanego, niemieckiego producenta – firmy Novatune to absolutnie najbardziej zaawansowane jednostki zewnętrzne z tych dostępnych na rynku.

Produkcja | Podzespoły
Produkcja modułów Novatune odbywa się tylko i wyłącznie w niemieckich zakładach przy wykorzystaniu najwyższej jakości podzespołów elektronicznych. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół, przemyślane i dokładnie obliczone rozwiązania zapewniają długą i bezproblemową eksploatację.

Zaawansowane Oprogramowanie
Zaimplementowane w modułach Novatune oprogramowanie zawiadujące pracą systemu nie jest dziełem przypadku. Tworzone przez zespół inżynierów za pomocą zaawansowanych aplikacji komputerowych algorytmy potrafią dokładnie analizować i poprawnie interpretować dane zbierane za pomocą sensorów komunikujących się z magistralą CAN a sygnał zwrotny jest bardzo czytelny co skutkuje bezpiecznym przyrostem mocy i momentu obrotowego.

Testy | Certyfikaty
Każdy z oferowanych modułów Novatune przed oficjalnym wprowadzeniem przechodzi rygorystyczne testy. Poprawne funkcjonowanie weryfikowane jest przy użyciu pojazdów testowych z tym samym wariantem silnika w różnych konfiguracjach osprzętu. Stosowanie najsurowszych kryteriów weryfikacyjnych zapewnia produkt bezpieczny dla jednostki napędowej.

Montaż | Hamownia
Staranny i profesjonalny montaż, właściwe umiejscowienie modułu to istotne elementy procesu modyfikacji. Określenie właściwości nominalnych pojazdu dzięki hamowni to elementarna podstawa, którą stosujemy przed montażem modułu Novatune. Finalny pomiar po całym procesie jest zarówno potwierdzeniem poprawnej instalacji jak również czytelnym przedstawieniem uzyskanego przyrostu mocy i momentu obrotowego.

Niezawodność | Gwarancja
Potwierdzona licznymi certyfikatami a także ogromnym gremium w pełni usatysfakcjonowanych Klientów niezawodność modułów Novatune nie zwalnia nas od odpowiedzialności, dlatego każdy z naszych modułów dostarczany jest wraz z wieczystą, pełnoprawną gwarancją zapewniającą natychmiastową wymianą typu door-to-door lub wymianę w naszym serwisie.

Novatune | Made In Germany
Novatune jest firmą zawiązaną przez zespół inżynierów i projektantów wywodzących się z firmy Hartge [doskonale znanej z modyfikacji pojazdów BMW]. Po ponad 40 latach funkcjonowania spółka zakończyła działalność pozostawiając piękne wspomnienia i wybitnych specjalistów. Bazując na wieloletnim doświadczeniu i nieposzlakowanej opinii jak również na niebywałym talencie – team ekspertów kontynuuje historię pod marką Novatune.

Czyniąc ofertę kompleksową, jako auto-Dynamics.pl zapewniamy możliwość szczegółowej identyfikacji pojazdu po numerze VIN i doboru w 100% prawidłowego modułu. Ponadto zapewniamy możliwość profesjonalnej instalacji / montażu sterowników wraz z możliwością wykonania pomiaru na hamowni [zarówno przed montażem – celem określenia wartości nominalnych pojazdu jak i po celem doprecyzowania przyrostów i osiągniętych rezultatów]. Naturalnie w wielu przypadkach istnieje możliwość uzyskania jeszcze większych przyrostów mocy i momentu obrotowego z wykorzystaniem części mechanicznych takich jak sportowych układów wydechowych, systemów dolotu powietrza, wydajniejszych intercoolerów etc. – zapraszamy do indywidualnego kontaktu!

Nie odnalazłeś poszukiwanego elementu? Nie jesteś pewien kompatybilności z Twoim samochodem? Skontaktuj się z nami bezpośrednio, nasz zespół profesjonalistów wyjaśni wszelkie kwestie techniczne, doradzi i przedstawi indywidualną ofertę cenową!

>>> Certyfikat Autoryzacyjny <<<

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy wszystkich motoryzacyjnych entuzjastów chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy!

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2023 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!