Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • Porsche 911 Turbo i Turbo S [991] – kompleksowa oferta modyfikacji dostępna w auto-Dynamics.pl

Porsche 911 Turbo i Turbo S [991] – kompleksowa oferta modyfikacji dostępna w auto-Dynamics.pl

Porsche 911 Turbo i Turbo S [991] – kompleksowa oferta modyfikacji dostępna w auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 04.12.2015 02:14:45

Zaprezentowane przez koncern Porsche we wrześniu 2013 najmocniejsze odmiany kultowego modelu 911 wersje Turbo oraz Turbo S oznaczone kodem producenckim 991 to niesamowicie wydajne, piękne i szybkie samochody sportowe. Niemniej jednak, nie każdemu z Właścicieli dziewięćset jedenastek fabryczne właściwości wystarczają.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zespół auto-Dynamics.pl opracował specjalną, kompleksową ofertę mającą na celu pełną indywidualizację tych szczególnych wariacji modelu 911 – Turbo i Turbo S [991]. Specjalny program modyfikacji zapewni wyśrubowanie parametrów technicznych, wizualnych, trakcyjnych oraz stylistycznych – w każdym możliwym aspekcie, pozwalając tym samym cieszyć się użytkownikowi odmienionym wcieleniem ich pojazdu przez długi okres czasu.

Moc i dźwięk
520KM dla wersji Turbo i 560KM dla wersji Turbo S wydają się wartościami wystarczającymi, na pewien czas. Propozycja auto-Dynamics.pl jest oczywista – zwiększenie powyżej wyszczególnionych cyfr w sposób bezpieczny dla jednostki napędowej jak i osprzętu. W parze z rekomendowanymi, towarzyszącymi modyfikacjami mechanicznymi jesteśmy w stanie zaoferować pakiety mocy sięgające 650KM+ [do 800KM+ włącznie]. Pierwszą z rekomendowanych modyfikacji to wymiana seryjnego, bardzo restrykcyjnego układu wydechowego. Zmiana ta pozwala dodatkowo eskalować właściwości akustyczne 991 Turbo / S. Zmiany w systemie dolotowym za pomocą sportowego filtra powietrza lub bardziej rozbudowanych systemów dolotowych zapewniają potężny zastrzyk zimnego powietrza do komory spalania. Dla entuzjastów lubiących modyfikować pojazdy kompleksowo oferujemy dodatkowo takie pozycje jak wydajniejsze intercoolery wraz z orurowaniem, wytrzymujące wyższe ciśnienie zawory DV. Zapewniamy możliwość profesjonalnej instalacji wszystkich elementów jak również pomiar na hamowni samochodowej zarówno przed jak i po montażu części. Idealna propozycja dla entuzjastów wymagających od własnych 911 Turbo / S czegoś więcej...

Chip Elektronika Turbo | Układ Wydechowy | Układ Dolotowy | Układ Chłodzenia

Stylistyka zewnętrzna i wewnętrza
Ekskluzywne dodatki zewnętrze lub pełne pakiety aerodynamiczne. Propozycja auto-Dynamics.pl skierowana jest zarówno do właścicieli chcących delikatnie zaakcentować piękną bryłę pojazdu jak również dla tych, którzy stawiają na gruntowną przebudowę i pełną indywidualizację. Subtelne akcesoria w postaci idealnie zaprojektowanych spoilerów zewnętrznych, listew progowych czy lotek – wykonanie z szlachetnego włókna węglowego [carbon] lub materiałów plastycznych wymagających lakierowania. Kompletna propozycja pozwoli na odświeżenie linii i poprawę aerodynamiki oraz nada nuty jeszcze bardziej sportowego charakteru – a wszystko to wedle własnych potrzeb i gustu. Nasz tuning program to również propozycja dotycząca zmian wewnątrz pojazdu. Aluminiowe nakładki pedałów czy przemodelowane kierownice, luksusowe maty podłogowe – wszystkie z tych propozycji pozwolą nadać świeżości w przedziale kierowcy i pasażerów.

Elementy Zewnętrzne | Elementy Wewnętrzne

Felgi i elementy zawieszenia
Jak bardzo oddziałuje na estetykę pojazdu i percepcję jego zewnętrznego postrzegania przez ludzkie oko felga samochodowa wie każdy motoryzacyjny pasjonata. Wzór doskonały to pojazd delikatnie obniżony [przy zachowaniu codziennego komfortu], Rant zewnętrzny felgi równa z linią błotnika [nadkola] – idealnie je wypełniająca a sama średnica obręczy idealnie pasująca do nisko profilowych, wydajnych opon. Zaproponowana konfiguracja pozwala nadać Porsche 911 Turbo i 911 Turbo S niesamowitego wyrazu oraz poprawić właściwości trakcyjne pojazdu a wszystko to bez strat w komforcie podczas codziennej eksploatacji dzięki hydraulicznym systemom podnoszenia prześwitu osi przedniej. Ponadto w ofercie auto-Dynamics.pl znalazły się zawieszenia gwintowane dedykowane stricte do zastosowań w motorsporcie. Szeroka paleta dostępnych modeli felg [zarówno dla standardowego mocowania jak i Porsche Central Lock] w dowolnym wykończeniu kolorystycznym pozwala zarówno na zmniejszenie masy nieresorowanej jak również na nadanie potężnej dawki indywidualizmu. Wszystko zależnie od potrzeb.

Felgi | Elementy Zawieszenia

Bezpieczeństwo
Zespół auto-Dynamics.pl nigdy nie bagatelizował tej wyjątkowej kwestii. Szczególnie w pojazdach zmodyfikowanych. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników Porsche 911 Turbo i Turbo S [991] przygotowaliśmy specjalne zestawy wzmacniające hamulce które w sposób radykalny poprawiają efektywność hamownia nawet podczas wielokrotnych, ostrych hamowań autostradowych i torowych.

Układ Hamulcowy

Nie odnalazłeś poszukiwanego elementu? Nie jesteś pewien kompatybilności z Twoim samochodem? Skontaktuj się z nami bezpośrednio, nasz zespół profesjonalistów wyjaśni wszelkie kwestie techniczne, doradzi i przedstawi indywidualną ofertę cenową!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy właścicieli Porsche 911 Turbo i Turbo S [991 - Coupe i Cabrio] do współpracy!

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2023 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!