Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • Porsche 911 Turbo S [991] Project "Dark Knight" | tuned & powered by auto-Dynamics.pl

Porsche 911 Turbo S [991] Project "Dark Knight" | tuned & powered by auto-Dynamics.pl

Porsche 911 Turbo S [991] Project "Dark Knight" | tuned & powered by auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 14.06.2017 18:02:46

Wyeksponowanie mrocznego charakteru w niepowtarzalnym i w pełni indywidualnym stylu. Zredefiniowana spektakularnie perfekcja w której żaden element nie jest dziełem przypadku. Fuzja kształtów, koherentna ale agresywna i dynamiczna stylistyka. Wyjątkowe Porsche 911 Turbo S [991]: kryptonim „Dark Knight” – bezkompromisowy projekt zrealizowany przez zespół auto-Dynamics.pl.

Realizując klarowną wizję i wyrazisty koncept wypracowany po dziesiątkach godzin konsultacji przystąpiliśmy do metamorfozy wyjątkowej 911-nastki. Kolorystyka jaką przyjęliśmy to dominujący czarny, odcień żółtego nawiązujący do fabrycznych zacisków hamulcowych oraz tonacja srebrnego półmatu dla insygniów identyfikujących. Każdy z podzespołów aero pakietu pochodzi od renomowanych, ekskluzywnych producentów z którymi współpracujemy, co zagwarantowało znakomity poziom spasowania i bezkonkurencyjną jakość wykonania.

Tylna część pojazdu to przede wszystkim aerodynamiczny dyfuzor o przeprojektowanej stylistyce pochodzący z pakietu „Stinger” firmy TopCar, który mieści podwójne, zaprojektowane we własnym zakresie i wykonane przez nas, czarne końcówki układu wydechowego o pokaźnej średnicy [4 x Ø 95 mm]. Nad dyfuzorem, w części centralnej zderzaka tylnego wkomponowany został wlot powietrza przez który widoczny jest indywidualnie wylakierowany system dolotowy Agency Power, natomiast sam wlot jak i górujący nad nim, wysuwany spoiler to podzespoły pakietu „Downforce” niemieckiej firmy Moshammer. Celem nadania fuzji pomiędzy tyłem a przodem pojazdu, fabryczne progi ustąpiły miejsca przemodelowanym, poszerzonym listwom progowym [„Downforce” – Moshammer] a boczne lusterka otrzymały specjalne dyfuzory firmy Blackmill. Pierwszoplanową rolę linii bocznej pojazdu odgrywają wentylowane błotniki przednie w dwukolorowym wykończeniu [„Downforce” – Moshammer]. Przednia część pojazdu przykuwa wzrok dzięki wentylowanej masce / pokrywie [wykonanej z włókna węglowego], wchodzącej w skład pakietu „Stinger GTR” od TopCar. Usytuowany w środkowej sekcji zderzaka przedniego wylot powietrza „Downforce”Moshammer prócz ciekawej stylistyki zapewnia dodatkowo lepszy przepływ powietrza frontowych chłodnic. Dolna partia zderzaka przedniego wyposażona została w dokładkę OE Porsche z pakietu Aero Kit Turbo kompatybilną z ruchomym spoilerem dolnym. Uzupełnienie całości aparycji stanowią emblematy w spójnej z projektem kolorystyce, wylakierowane w kolorze czarnym felgi, blendy centralne systemu „porsche center lock” firmy TechArt oraz szereg mniejszych, zmodyfikowanych elementów.

Zmiany nie ominęły również wnętrza pojazdu, choć w tym przypadku miały one charakter subtelny i wyłącznie nawiązujący do zewnętrznych modyfikacji – z racji niesamowicie poprawnej konfiguracji bazowej Porsche. Centralne wykończenie kierownica oraz manetki zmiany biegów wylakierowane zostały w kolorze czarnego fortepianu a sama kierownicy otrzymała żółty akcent „12 o'clock”. Maty podłogowe z żółtym logo oraz nakładki na pedały wraz z podstopnicą wieńczą całość zmian wewnętrznych [produkty cenionej firmy RUF].

„Dark Knight” to nie tylko niesamowita stylistyka. Mroczny rycerz legitymuje się również fenomenalnymi osiągami. Moc na poziomie 700KM / 900Nm i potężna, niebywała wręcz akustyka wydobywająca się z układu wydechowego nie byłaby możliwa do osiągnięcia gdyby nie zastosowane przez nas modyfikacje mechaniczne w postaci: kolektory wydechowe [GMG Racing], katalizatory [Cargraphic], układ wydechowy z systemem zaworów [TechArt], głowica dolotowa powietrza [IPD], orurowanie Y-Pipe [IPD], system dolotowy [Agency Power], zestaw intercoolerów z karbonowymi kanałami [AWE Tuning], zawory DV [EVO MS], elektroniczny moduł ECU TechTronic [TechArt] i szereg innych towarzyszących podzespołów o których więcej napiszemy wkrótce, opisując aspekty techniczne projektu.

Podsumowując, wszystkie przeprowadzone przez auto-Dynamics.pl modyfikacje w pojeździe pozwoliły osiągnąć zamierzony rezultat. Wszelkie zmiany wykonane zostały z największą precyzją, dbałością o każdy detal i zgodnie z sztuką modyfikacji zapewniając tym samym wyżej aniżeli satysfakcjonujący poziom zadowolenia naszego wyjątkowego Klienta. Zważywszy na fakt, iż projekt ma charakter rozwojowy – w 911-nastce planujemy kolejne modyfikacje [w tym m.in. felgi].

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy właścicieli Porsche 911 Turbo i Turbo S [991] chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy!

Rozszerzona galeria zdjęć HD: https://flic.kr/s/aHskXgNCfk

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2024 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!