Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • Porsche Cayenne [958.2 / E2 / 92A] Pakiet Serwisowy & Chip Tuning ECU by auto-Dynamics.pl

Porsche Cayenne [958.2 / E2 / 92A] Pakiet Serwisowy & Chip Tuning ECU by auto-Dynamics.pl

Porsche Cayenne [958.2 / E2 / 92A] Pakiet Serwisowy & Chip Tuning ECU by auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 24.09.2019 16:51:54

Drugiej generacji, w po-liftingowym wariancie, flagowy reprezentant klasy Geländelimousinen tudzież Sport Utility Vehicle pod postacią Cayenne [958.2 / E2 / 92A] z stajni Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG zagościł w auto-Dynamics.pl celem eskalacji parametrów wysokoprężnej jednostki napędowej. Prócz pakietu „Performance” zapewniającego poprawę osiągów - w sprawdzony, niezawodny a przede wszystkim bezpieczny sposób, posłaniec z Stuttgart-Zuffenhausen otrzymał kompletny pakiet serwisowo-olejowy.

Koncentrując się na założeniach koncepcyjnych całego projektu, który miał na celu poprawę osiągów 3 litrowej, widlastej jednostki napędowej w układzie V6, w Porsche przeprowadziliśmy profesjonalny, indywidualny chiptuning sterownika ECU. Właściwości nominalne podane przez Porsche to: 262KM i 580Nm [wyniki pomiaru seryjnych, rzeczywistych wartości to 247KM i 566Nm]. Efekty naszego strojenia zmierzone na hamowni to 302KM i 636Nm [Przyrost +55KM i +70Nm]. Krzywe przebiegu zarówno mocy jak i momentu obrotowego wymodelowane zostały tak, by moc oddawana była jak najbardziej liniowo. Wzrost parametrów na tym poziomie zapewnia absolutną bezawaryjność jednostki napędowej w połączeniu z rewelacyjnymi osiągami pozwalającymi na bezpieczne wyprzedzanie w każdych okolicznościach i warunkach drogowych. Różnica przyspieszenia w przedziale 0-100km/h jak i 100-200km/h jest kolosalna a odczucia z jazdy, w połączniu z napędem na cztery koła, są teraz naprawdę niesamowite. O niebywałej wręcz elastyczności na każdym biegu – nie wspominając!

Korzystając z obecności Cayenne w auto-Dynamics.pl, współbieżnie z modyfikacjami a uwzględniając interwały konserwacyjne, w pojeździe przeprowadziliśmy dodatkowo pełen profesjonalny serwis olejowy z wykorzystaniem zaufanych i niezawodnych olei Millers, które znacznie przewyższają zadane przez stuttgarcką fabrykę normy. Widlasta jednostka napędowa zapełniona została wysokiej klasy olejem z serii Premium, o specyfikacji 5W40 z NT+ w połączeniu z OEM’owym filtrem, po wcześniejszym zastosowaniu płukanki silnikowej firmy Millers [Engine Flush] - odpowiednio przygotowującej jednostkę napędową do współpracy z najwyższej próby olejem. W całym układzie hamulcowym wymieniony został płyn na wyczynowy wariant o ekstremalnie wysokiej temperaturze wrzenia i znakomitej odporności higroskopijnej „Performance Brake Fluid” – oczywiście firmy Millers. Uzupełnienie całości procedur serwisowych to wymiana filtra powietrza systemu dolotowego oraz odpowiedzialnego za czystość powietrza w przedziale pasażerskim – filtra kabinowego - przeciwpyłowego [OEM Porsche].

Dopełniając metodykę oraz ścisłość reguł przeglądu, w Porsche przeprowadziliśmy całkowitą, zaawansowaną diagnostykę komputerową [przy pomocy najnowocześniejszego oprogramowania firmy TEXA] oraz wszelkie wymagane adaptacje i regulacje. Wszystkie wykonane czynności przeglądowo-serwisowe, przy zachowaniu szczegółowych procedur i wytycznych Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG oraz naszych wewnętrznych, wyśrubowanych standardów dla pojazdów przez nas zmodyfikowanych – gwarantują bezawaryjną i bezproblemową eksploatację pojazdu o zwiększonej mocy przez kolejne tysiące kilometrów.

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!  

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom - to również solidna baza modyfikacyjnych inspiracji!

Zapraszamy Właścicieli Porsche Cayenne [958.1 & 958.2 - wszystkie wersje silnikowe i nadwoziowe] chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy! Katalog felg: http://felgi.auto-dynamics.pl/

Rozszerzona galeria zdjęć HD: https://flic.kr/s/aHsmHfR1kh

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2023 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!