Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • Porsche Panamera 4S Diesel [971] Sportowy Układ Wydechowy "Active Sound" CARGRAPHIC by auto-Dynamics.pl

Porsche Panamera 4S Diesel [971] Sportowy Układ Wydechowy "Active Sound" CARGRAPHIC by auto-Dynamics.pl

Porsche Panamera 4S Diesel [971] Sportowy Układ Wydechowy "Active Sound" CARGRAPHIC by auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 15.06.2018 12:34:34

Ekskluzywna, fenomenalnie skonfigurowana, drugiej generacji Panamera, kodyfikowana przez Porsche jako 971 w wersji 4S [V8 Diesel] o nadwoziu liftback, trafiła do auto-Dynamics.pl po potężną intensyfikację walorów akustyczno-dźwiękowych.

Najnowsze wcielenie arystokratycznego reprezentanta Stuttgarckiej fabryki wyposażyliśmy w sportowy układ wydechowy z zaimplementowanym systemem aktywnego dźwięku, z jednoczesną adaptacją fabrycznych, czterech końcówek Porsche. System wydechowy wykonany z nierdzewnej stali kwasoodpornej od renomowanego, niemieckiego producenta – firmy Cargraphic. Układ, dzięki całkowitej eliminacji kanistrów tłumików zapewnia dużo wydajniejszą przepustowość gazów spalinowych a zintegrowany system „Active Sound” powoduje absolutnie radykalną poprawę brzmienia, której wysokoprężna jednostka napędowa w układzie V8 nie jest w stanie z siebie wydobyć. Generatory dźwięku zintegrowane są z magistralą CAN pojazdu za pomocą dedykowanej wiązki elektronicznej, zatem moduły w pełni adaptują się do aktualnych obrotów silnika a samą barwę tonów, ich natężenie i intensywność można wyregulować do indywidualnych oczekiwań i potrzeb za pomocą specjalnej, intuicyjnej aplikacji zaprojektowanej dla systemów iOS / Android. Całością systemu aktywnego dźwięku zawiaduje dodatkowa, inteligenta jednostka ECU z interfejsem bluetooh. Solucja „Active Sound” jest na tyle skuteczna w generowaniu naprawdę fajnego brzmienia, że o fabryczny montaż pokusiły się takie tuzy jak Maserati [Ghibli Diesel] czy Audi [w wersjach TDI].

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy Właścicieli Porsche Panamera [971] chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy!

Rozszerzona galeria zdjęć HD: https://flic.kr/s/aHsmmzuqzS

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2024 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!