Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • Sportowe Przewody Hamulcowe w Stalowym Oplocie Fischer Hydraulik dostępne w auto-Dynamics.pl

Sportowe Przewody Hamulcowe w Stalowym Oplocie Fischer Hydraulik dostępne w auto-Dynamics.pl

Sportowe Przewody Hamulcowe w Stalowym Oplocie Fischer Hydraulik dostępne w auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 18.02.2018 11:11:34

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób chcących poprawić wydajność systemu hamulcowego, auto-Dynamics.pl wprowadza do oferty sportowe, homologowane przewody hamulcowe w stalowym oplocie od renomowanego, niemieckiego producenta – firmy Fischer Hydraulik / Stahlflex.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób chcących poprawić wydajność systemu hamulcowego, auto-Dynamics.pl wprowadza do oferty sportowe, homologowane przewody hamulcowe w stalowym oplocie od renomowanego, niemieckiego producenta – firmy Fischer Hydraulik / Stahlflex.

Fischer Hydraulik GmbH to ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji najwyższej jakości, sportowych przewodów hamulcowych – zarówno do pojazdów osobowych jak i motocykli. Manufaktura od wielu lat dostarcza zestawy przewodów do największych, niemieckich zespołów wyścigowych oraz rajdowych, właściwie w każdej kategorii. Od wyścigów długodystansowych po serię DTM. Zdobyte na tym polu doświadczenie skutkuje produktem naszpikowanym niezawodnością, ekstremalną wytrzymałością oraz zapewniającym radykalną poprawą osiągów oraz wzrostem bezpieczeństwa na drodze oraz torze.

Ultra wydajne przewody hamulcowe w stalowym oplocie niemieckiej firmy Fischer Hydraulik / Stahlflex wykonane są z najwyższej jakości materiałów pozwalających na udzielenie dożywotniej gwarancji i zapewnienie 100%-owej wytrzymałości oraz wysokiej wydajności układu hamulcowego. Wewnętrzna część przewodu wykonana jest z teflonowej rurki, na zewnątrz opleciona jest stalowym oplotem, a każdy przewód posiada maszynowo zaciśnięte końcówki wykonane z wieczystej, kwasoodpornej stali nierdzewnej. Przewody powlekane są dodatkowo gumowymi koszulkami dla uzyskania wysokiej estetyki, której wszyscy wymagamy od akcesoriów stosowanych w naszych pojazdach. Przewody FH [Fischer Hydraulik] eliminują seryjne, puchnące, mało wydajne – gumowe [z czasem parciejące] przewody hamulcowe. Dodatkowo w odróżnieniu od konkurencyjnych produktów na stalowy oplot naciągnięte jest zbrojenie silikonowe. W połączeniu z sportowym płynem hamulcowym o wyższej temperaturze wrzenia [np. Millers] pakiet skutecznie eliminuje efekt „miękkiego pedału hamulca” zarówno podczas codziennej eksploatacji jak i okazyjnych wypadów na tor. Przewody w stalowym oplocie FH wraz z płynem Millers to idealne rozwiązanie dla pojazdów o zwiększonej mocy oraz dla entuzjastów pojazdów chcących zwiększyć wydajność systemu hamulcowego a zarazem bezpieczeństwo - zarówno własne jak i pasażerów. Przewody dostarczane są jako zestaw kompletny dla osi przedniej i tylnej wraz z wszelkimi akcesoriami koniecznymi do prawidłowego montażu oraz certyfikatem / homologacją TUV.

Mnogość dostępnych aplikacji, zapewnia kompatybilność właściwie dla każdego pojazdu dostępnego na rynku a w szczególności pojazdów klasy premium, sportowych, luksusowych oraz ekskluzywnych tj. BMW i MINI, Mercedes-Benz, Audi oraz Porsche i Bentley, choć oferta zawiera również aplikacje dla VW Volkswagen [pełna grupa VAG], Ferrari i Maserati oraz McLaren czy choćby Jaguar i Volvo, Aston Martin i Lamborghini.

Czyniąc ofertę kompleksową, naturalnie zapewniamy możliwość profesjonalnego montażu  / wymiany wszystkich oferowanych przez nas podzespołów udzielając jednocześnie gwarancji.

Nie odnalazłeś poszukiwanych podzespołów? Nie jesteś pewien kompatybilności z Twoim samochodem? Skontaktuj się z nami bezpośrednio, nasz zespół profesjonalistów wyjaśni wszelkie kwestie techniczne, doradzi i przedstawi indywidualną ofertę cenową!

Jednocześnie zapraszamy wszystkich motoryzacyjnych entuzjastów chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Rozszerzona galeria zdjęć HD: https://flic.kr/s/aHsmerqnW7

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2023 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!