Jesteś tutaj:

Wysoce-wydajne, Sportowe Filtry Powietrza firmy BMC dostępne w auto-Dynamics.pl

Wysoce-wydajne, Sportowe Filtry Powietrza firmy BMC dostępne w auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 18.12.2017 13:06:28

Sportowy filtr powietrza – czyli w skróconej definicji wydajny zamiennik fabrycznego, papierowego filtra który umożliwia zwiększenie przepustowości powietrza przy jednoczesnej poprawie właściwości filtracyjnych. Oryginalne filtry, renomowanej firmy BMC stanowią idealną propozycję jako modyfikacja towarzysząca podczas przeprowadzania chiptuningu tudzież instalacji elektronicznego modułu zewnętrznego zwiększającego moc. Stosowane z powodzeniem w naszych projektach, tworzą człon oferty auto-Dynamics.pl

Zadaniem sportowego filtra powietrza jest zapewnienie odpowiedniego, jednostajnego ciśnienia w układzie dolotowym silnika. Ilość zasysanego powietrza ma wpływ na jakość mieszanki paliwowo-powietrznej w komorze spalania co w finalnym rezultacie przekształca się na przyrost mocy i momentu obrotowego w sposób równy i w całym zakresie obrotów. Filtry BMC spełniają wszystkie powyższe kryteria w sposób znacznie je przekraczający. Zwiększona przepustowość [mniejsze opory powietrza] wkładki powoduję dostawę większej ilości powietrza co przekłada się na poprawę osiągów pojazdu. Materiał filtracyjny zastosowany w filtrach to specjalna bawełna, nasączona odpowiednim olejkiem przechwytującym najmniejsze zanieczyszczenia. Filtr składa się z kilku warstw tej bawełny umieszczonych między dwiema powłokami metalowej siatki. Całość jest pofałdowana w celu zwiększenia powierzchni filtracyjnej i umieszczona w ramce wykonanej z wysokiej jakości poliuretanu. Ramka ma kształt odpowiadający oryginalnej obudowie filtra – AirBoxa, dzięki czemu, wymiana filtra jest bardzo prosta i bezproblemowa. Poliuretanowa ramka filtra jest wykonana jako odlew, nie ma miejsc łączenia, a sam poliuretan jest odporny na odkształcenia powstające w wysokiej temperaturze i wilgotności co zapewnia najwyższą wytrzymałość i długowieczność filtra. Filtry BMC są wielorazowego użytku [wieczyste], dzięki czemu można cieszyć się ich doskonałymi parametrami przez wiele lat, bez potrzeby wymiany. Filtr należy czyścić co około 15 000 km za pomocą specjalnie do tego celu przeznaczonych preparatów konserwacyjnych z oferty BMC. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji filtr utrzymuje swoje doskonałe zdolności filtracyjne. Modyfikowany za pomocą filtrów BMC system dolotowy stanowi idealną bazę dla entuzjastów chcących w pojeździe podnieść moc i moment obrotowy oraz zwiększyć efektywność już posiadanych parametrów a zbawiennie wpływająca na silnik, radykalnie lepsza filtracja nieczystości pozwala na uniknięcie wielu potencjalnych awarii spowodowanych przez gromadzące się zabrudzenia. Filtr BMC z powodzeniem stosowane są przez zespoły królewskiej kategorii MotoGP, liczne zespoły Formuły 1 jak również jak „pierwszy, fabryczny montaż” w ekstremalnych odmianach modeli drogowych jak choćby Porsche 918 Spyder czy McLaren P1.

Firma BMC kładzie bardzo duży nacisk na jakość swoich produktów. W laboratoriach przeprowadzane są bardzo rygorystyczne badania i kompleksowe testy. Produkty BMC są konstruowane tak, aby spełniały międzynarodowe normy ISO 5011. Ten fakt, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie motoryzacji, sportów motorowych, aeronautyki, żeglugi morskiej i przemysłu sprawia, że filtry BMC są produktami absolutnie bezkonkurencyjnymi.

Mnogość dostępnych aplikacji sportowych filtrów BMC, zapewnia kompatybilność właściwie dla każdego pojazdu dostępnego na rynku a w szczególności pojazdów klasy premium, sportowych, luksusowych oraz ekskluzywnych tj. BMW i MINI, Mercedes-Benz, Audi oraz Porsche i Bentley, choć oferta zawiera również aplikacje dla VW Volkswagen [pełna grupa VAG], Ferrari i Maserati oraz McLaren czy choćby Jaguar i Volvo, Aston Martin i Lamborghini.

Najczęstsze referencje filtrów BMC znajdują się w naszym katalogu części pod niniejszym linkiem a jeśli nie odnalazłeś poszukiwanego elementu, nie jesteś pewien kompatybilności z Twoim samochodem - skontaktuj się z nami bezpośrednio, nasz zespół profesjonalistów wyjaśni wszelkie kwestie techniczne, doradzi i przedstawi indywidualną ofertę cenową!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy wszystkich motoryzacyjnych entuzjastów chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy!

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2023 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!