Jesteś tutaj:

Wyświetlacze cyfrowe AWRON do BMW dostępne w auto-Dynamics.pl

Wyświetlacze cyfrowe AWRON do BMW dostępne w auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 17.11.2015 18:01:01

Cyfrowe, multifunkcyjne wyświetlacze firmy AWRON dedykowane do pojazdów marki BMW to inteligentne urządzenia monitorujące i prezentujące w czytelny sposób różne parametry i funkcje pojazdu. Podłączane w sposób nieinwazyjny do magistrali CAN za pomocą której komunikują się i odczytują szereg wartości z seryjnego ECU jak i innych czujników zainstalowanych w pojeździe. Przetworzone przez cyfrowy procesor wartości prezentowane są na wyświetlaczach cyfrowych wykonanym w technologii OLED. Dzięki zastosowaniu takiej technologii - rozdzielczość i ostrość wyświetlaczy AWRON zapewniają idealną prezentację wszystkich funkcji w czasie rzeczywistym w niesamowicie czytelny sposób a dobrane odpowiednio odcienie iluminacji idealnie komponują się z seryjnym podświetleniem pojazdu.

Wyświetlacze wbudowane są w jeden z otworów centralnej wentylacji i dostarczane są wraz z nową ramką, dzięki czemu montaż przebiega bezproblemowo i sprawnie. Jakość wykonania stoi na fabrycznym poziomie i jest w pełni tożsama z podzespołami fabrycznymi pojazdu. Bardzo rozbudowane, ale intuicyjne menu które w przyjazny sposób można kontrolować zarówno podczas postoju jak i jazdy a dzięki indywidualnemu programowaniu obsługę monitora można przypisać dowolnemu przyciskowi występującemu w pojeździe. Dodatkowo menu konfiguracyjne zapewnia możliwość wyboru języka, poziomu podświetlenia czy jednostek prezentacyjnych. Wyświetlacz AWRON to idealne rozwiązanie dla osób chcących posiadać możliwość odczytu wartości których nie zapewnia seryjny / fabryczny wyświetlacz jak również dla osób chcących monitorować wartości w pojazdach zmodyfikowanych. Entuzjastom motoryzacji monitor zapewnia mnogość danych do analizy i stanowi bardzo estetyczny dodatek wewnętrzny. Monitor / wyświetlacz AWRON dostarczany jest jak produkt nowy, oryginalnie zapakowany wraz z pełnoprawną gwarancją producenta – wprost od autoryzowanego dealera – firmy auto-Dynamics.pl

Nie odnalazłeś poszukiwanego elementu? Nie jesteś pewien kompatybilności z Twoim samochodem? Skontaktuj się z nami bezpośrednio, nasz zespół profesjonalistów wyjaśni wszelkie kwestie techniczne, doradzi i przedstawi indywidualną ofertę cenową!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy właścicieli BMW do współpracy!

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2023 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!