Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • „Zamówione – Dostarczone” - Podzespoły wysłane bezpośrednio naszym Klientom | by auto-Dynamics.pl

„Zamówione – Dostarczone” - Podzespoły wysłane bezpośrednio naszym Klientom | by auto-Dynamics.pl

„Zamówione – Dostarczone” - Podzespoły wysłane bezpośrednio naszym Klientom | by auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 28.01.2017 12:22:34

W auto-Dynamics.pl większość projektów realizowanych jest pod naszym czujnym okiem. Profesjonalny montaż pozwala nam mieć pewność, że każdy z elementów zainstalowany został poprawnie i zgodnie ze sztuką. Dla nas, jako gwaranta to szalenie ważny aspekt jak również pełen spokój i satysfakcja dla Klientów. Niemniej jednak część zamawianych z naszego katalogu części podzespołów wysyłamy bezpośrednio do nabywców celem indywidualnego montażu we własnym zakresie, jednocześnie zapewniając pełne wsparcie telefoniczne i mailowe. Starannie zapakowane i zabezpieczone przesyłki z powodzeniem docierają do najdalszych zakątków Polski za pomocą renomowanych firm spedycyjnych z którymi współpracujemy. Importujemy, instalujemy i dostarczamy wszystkie, nawet najbardziej wyszukane części z całego świata i od każdego, renomowanego producenta. Niezależnie od ich wielkości, czy są to felgi, kompletny body kit, układ wydechowy, dolotowy czy detal karbonowy – współpracując z nami możesz mieć pewność najwyższej jakości obsługi i sprawnej realizacji.

A w skrócie – prezentujemy wybrane zdjęcia podzespołów które wysłaliśmy bezpośrednio do naszych Szanownych Klientów którym z tego miejsca życzymy szerokości i zadowolenia. Na bieżąco aktualizowana galeria wybranych zdjęć wraz z szczegółowym opisem dostarczonych podzespołów / części na naszym koncie Flickr pod niniejszym linkiem.

Nie odnalazłeś poszukiwanego elementu? Nie jesteś pewien kompatybilności z Twoim samochodem? Skontaktuj się z nami bezpośrednio, nasz zespół profesjonalistów wyjaśni wszelkie kwestie techniczne, doradzi i przedstawi indywidualną ofertę cenową!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy wszystkich entuzjastów motoryzacji chcących nadać swoim pojazdom nuty indywidualizmu, niesamowitego brzmienia, mocy oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy!

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2024 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!