Jesteś tutaj:

Blog

Archiwum wpisów

13CZE

Audi S8 [D4] Sportowy Układ Wydechowy CAPRISTO by auto-Dynamics.pl

 • dodał auto-Dynamics.pl

Ambasador i delegat segmentu Oberklasse z Ingolstadt o motorycznie wzniesionym genotypie przez dywizję quattro GmbH pod postacią Audi S8 [D4 /4H] z audiencją w auto-Dynamics.pl dynamizującą „ad finem” perspektywę dźwięku komponowaną przez dualistycznie doładowaną, czterolitrową, widlastą ósemkę.

czytaj

07CZE

Porsche Cayenne [PO536 / E3 / 9YA] Sportowy Układ Wydechowy CARGRAPHIC by auto-Dynamics.pl

 • dodał auto-Dynamics.pl

Najnowszej, 3-generacji, flagowy reprezentant klasy Geländelimousinen tudzież Sport Utility Vehicle pod postacią Cayenne [PO536 / E3 / 9YA] z stajni Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG trafił bezpośrednio z Stuttgart-Zuffenhausen do auto-Dynamics.pl celem zaakcentowania akustyki turbodoładowanej, widlastej „szóstki” paralelnie z kwantem wysublimowanej, dynamicznie zorientowanej stylistyki.

czytaj

05CZE

BMW M3 Competition [F80] Karbonowy Aero Pakiet STERCKENN & BMW Motorsport by auto-Dynamics.pl

 • dodał auto-Dynamics.pl

Fenomenalnie indywidualny, arcymistrzowsko i spektakularnie skonfigurowany reprezentant monachijskiej, sportowej dywizji ///M wyaprowidowany subsydiarnie w pakiet Competition z wizytą w auto-Dynamics.pl, redefiniującą i eskalującą od podstaw szerokie spectrum aspektów stylistyczno-wizualnych. BMW M3 [F80] „Atlantis Blue” by auto-Dynamics.pl

czytaj

28MAJ

Mercedes Benz A45 AMG [176] Sportowe Amortyzatory BILSTEIN Sprężyny Obniżające H&R Stabilizatory Skr…

 • dodał auto-Dynamics.pl

Stuttgarcki hot-hatch w wariacji „Edition 1” nacechowany przez specjalistyczną dywizję Aufrecht Melcher Großaspach z Affalterbach sportowo zorientowanymi właściwościami a ściślej - Mercedes Benz A45 AMG [W176] z wizytą w auto-Dynamics.pl mającą na celu radykalną i efektywną poprawę prowadzenia, intensyfikację atrybutów trakcyjnych oraz wzbogacenie parametrów jezdnych.

czytaj

15MAJ

BMW 430i xDrive [F32] Chip Tuning ECU Filtr Powietrza BMC by auto-Dynamics.pl

 • dodał auto-Dynamics.pl

///M-Pakietowe, Bawarskie Coupé pod postacią BMW 430i xDrive [F32] z wizytą w auto-Dynamics.pl po skuteczny zestaw modyfikacji w postaci pakietu „Performance” zapewniający poprawę osiągów - w sprawdzony, niezawodny a przede wszystkim bezpieczny sposób.

czytaj

11MAJ

Mercedes Benz E63 S AMG [W213] Dyfuzor Zderzaka Tylnego BRABUS Sportowy Układ Wydechowy BRABUS by au…

 • dodał auto-Dynamics.pl

Obere MittElklasse o moto-sportowym genotypie zdefiniowanym w Affalterbach przez Aufrecht Melcher Großaspach pod postacią Mercedes-Benz E63 S [typoszereg W213] z wizytą w auto-Dynamics.pl mającą na celu redefinicję aspektów akustycznych oraz stylistyczną, awangardową ekspansję.

czytaj

03MAJ

Volvo XC60 [SPA / II] Felgi 21" Volution V HEICO SPORTIV Opony MICHELIN Nakładki Pedałów HEICO by au…

 • dodał auto-Dynamics.pl

Będący pod naszą stałą opieką i nadzorem, szwedzki reprezentant segmentu Sport Utility Vehicle [SUV] pod postacią Volvo XC60 D5 [SPA / II] o którym szerzej pisaliśmy na łamach naszego bloga [mods-Stage#1] opisując precyzyjnie zakres przeprowadzonych modyfikacji, zjawił się w auto-Dynamics.pl celem kolejnego upgrade’u.

czytaj

20KWI

BMW 430i [F36] Felgi HAMANN Opony MICHELIN Układ Wydechowy SUPERSPRINT Dyfuzor M PERFORMANCE by auto…

 • dodał auto-Dynamics.pl

Monachijskie, ///M-Pakietowe Gran Coupé kodyfikowane przez monachijskiego producenta typoszeregiem F36 pod postacią Bayerische Motoren Werke 430i – z wizytą w auto-Dynamics.pl celem krystalizacji i urzeczywistnienia akustyczno-dźwiękowej ekspansji paralelnie z monstrualną dawką stylistycznego, wysublimowanego indywidualizmu.

czytaj

15MAR

Mercedes Benz CLA45 AMG [C117] Sportowy Układ Wydechowy REMUS by auto-Dynamics.pl

 • dodał auto-Dynamics.pl

Aufrecht Melcher Großaspach w bestsellerowej wariacji pod postacią Coupe Light A-Class z Daimler AG o sportowo zorientowanym genotypie zdefiniowanym w Affalterbach z wizytą w auto-Dynamics.pl celem krystalizacji i urzeczywistnienia akustyczno-dźwiękowej, fenomenalnej ekspansji.

czytaj

26LUT

Mercedes Benz GLE63 S AMG [C292] Programowalny Moduł Zawieszenia RENNTECH Moduł Pamięci Start Stop B…

 • dodał auto-Dynamics.pl

Innowacyjne, oparte na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych solucje, stosujemy w auto-Dynamics.pl systematycznie. Doskonały casus potwierdzający powyższą konstatację to będący pod naszą stałą opieką i nadzorem Mercedes Benz GLE63 S AMG [C292] który zawitał ponownie do auto-Dynamics.pl po kolejny, prekursorski performance upgrade.

czytaj

16LUT

Audi SQ5 [FY] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE - Filtr Powietrza BMC by auto-Dynamics.pl

 • dodał auto-Dynamics.pl

Występujący w imieniu producenta z Ingolstadt, najnowszej generacji przedstawiciel klasy SUV [Sport Utility Vehicle], o sportowo zorientowanym rodowodzie zdefiniowanym przez Quattro GmbH pod postacią Audi SQ5 [FY] wstąpił do auto-Dynamics.pl po skuteczny zestaw modyfikacji w formie ultra wydajnego pakietu „Performance” - gwarantującego poprawę i maksymalizację osiągów - w sprawdzony, niezawodny a przede wszystkim bezpieczny i odwracalny sposób.

czytaj

10LUT

BMW X5 xDrive35i [F15] Sportowy Układ Wydechowy SUPERSPRINT by auto-Dynamics.pl

 • dodał auto-Dynamics.pl

Wyposażony w kultową, turbodoładowaną, benzynową jednostkę napędową kodyfikowaną jako N55, bawarski reprezentant segmentu SUV [Sport Utility Vehicle] pod postacią ///M-Pakietowej wersji BMW X5 xDrive35i [typoszereg F15] z wizytą w auto-Dynamics.pl celem krystalizacji i urzeczywistnienia akustycznej intensyfikacji.

czytaj

26STY

Volvo XC60 [SPA / II] Spoiler Zderzaka Przedniego - Dyfuzor Zderzaka Tylnego - Układ Wydechowy HEICO…

 • dodał auto-Dynamics.pl

Volvo XC60 D5 [SPA / II] – szwedzki reprezentant segmentu Sport Utility Vehicle [SUV], w ujmującej, pełnej indywidualizmu, R-Design'owej konfiguracji trafił do auto-Dynamics.pl po potężną intensyfikację walorów akustyczno-dźwiękowych i niebosiężną dawkę stylistycznej ekspansji.

czytaj

23STY

BMW 530d [G30] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE - Filtr Powietrza BMC by auto-Dynamics.pl

 • dodał auto-Dynamics.pl

Najnowszej generacji ///M-pakietowe 5-er kodyfikowane przez monachijskiego producenta typoszeregiem G30, pod postacią BMW 530d xDrive przybyło do auto-Dynamics.pl celem instalacji pakietu „Performance”. Zestaw modyfikacji zapewnia poprawę i maksymalizację osiągów - w sprawdzony, niezawodny a przede wszystkim bezpieczny i odwracalny sposób.

czytaj

© 2019 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!