Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • BMW X5 M50d [F15] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE Filtr Powietrza BMC by auto-Dynamics.pl

BMW X5 M50d [F15] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE Filtr Powietrza BMC by auto-Dynamics.pl

BMW X5 M50d [F15] Elektroniczny Moduł Silnika ECU NOVATUNE Filtr Powietrza BMC by auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 02.10.2018 16:05:24

Będący pod naszą stałą opieką, delegat i plenipotent klasy SUV z bawarskim rodowodem, jako X5 [F15] w najmocniejszej, wysokoprężnej odmianie tj. M50d wstąpił do auto-Dynamics.pl po skuteczny zestaw modyfikacji pod postacią pakietu „Performance” - gwarantujący poprawę i maksymalizację osiągów - w sprawdzony, niezawodny a przede wszystkim bezpieczny i odwracalny sposób.

Nad poprawą wielu aspektów ów pełnej indywidualizmu X5 mieliśmy sposobność pracować onegdaj. Zakres modyfikacji szczegółowo opisywaliśmy na naszym blogu [mods-Stage#1 | mods-Stage#2].

Tym razem w M50d z racji obowiązującej gwarancji, zainstalowany został profesjonalny, w pełni cyfrowy, dedykowany, zewnętrzny komputer ECU wraz z specjalną, rozbudowaną wiązką elektroniczną komunikującą się z sensorami magistrali CAN. Kontroler od renomowanego, niemieckiego producenta - firmy Novatune. Zaawansowany ECU [Electronic Control Unit] zapewnia osiągi i bezpieczeństwo identyczne do typowego chiptuningu przez OBD. Moduł korzysta z map z dynamiczną adaptacją - monitoruje wiele wartości w czasie rzeczywistym i elastycznie dobiera wskazania. Dodatkowo w BMW zamontowany został sportowy, wysokoprzepustowy, wieczysty filtr powietrza firmy BMC - eliminujący mało wydajny, papierowy filtr. Właściwości nominalne / katalogowe przedstawione przez BMW to: 381KM i 740Nm [Wyniki pomiaru seryjnych wartości to 352KM i 738Nm]. Efekty naszego zabiegu zmierzone na hamowni to 414KM i 850Nm [Przyrost: +62KM i +112Nm]. Wzrost parametrów na tym poziomie zapewnia absolutną bezawaryjność jednostki napędowej w połączeniu z rewelacyjnymi osiągami pozwalającymi na bezpieczne wyprzedzanie w każdych okolicznościach i warunkach drogowych. Różnica przyspieszenia w przedziale 100-200km/h jest absolutnie kolosalna. Odczucia z jazdy, w połączniu z napędem xDrive, są teraz naprawdę niesamowite, a elastyczność zdumiewa na każdym biegu!

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy Właścicieli BMW X5 [F15] chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy! Katalog felg: http://felgi.auto-dynamics.pl/

Rozszerzona galeria zdjęć HD: https://flic.kr/s/aHsmthHWun

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2023 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!