Jesteś tutaj:
  • Start
  • Aktualności
  • Blog
  • Porsche 911 Turbo S [991.1] "Dark Knight" System Wtrysku Wody / Metanolu AQUAMIST by auto-Dynamics.pl

Porsche 911 Turbo S [991.1] "Dark Knight" System Wtrysku Wody / Metanolu AQUAMIST by auto-Dynamics.pl

Porsche 911 Turbo S [991.1] "Dark Knight" System Wtrysku Wody / Metanolu AQUAMIST by auto-Dynamics.pl

  • dodał auto-Dynamics.pl
  • 20.11.2018 00:42:57

Będący pod naszą stałą opieką i nadzorem, projekt „Dark Knight" bazujący na kanwie Porsche 911 Turbo S [991.1] o którym szerzej pisaliśmy na łamach naszego bloga [mods-Stage#1 | mods-Stage#2] opisując precyzyjnie kolejne etapy modyfikacji, zjawił się w auto-Dynamics.pl celem kolejnego performance upgrade’u.

Sięgając po najwydajniejsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania na rynku, tym razem „Dark Knight” wyposażyliśmy w dedykowany, profesjonalny i ekstremalnie rozbudowany system wtrysku wody / metanolu [w proporcji 50% / 50%] od niekwestionowanego lidera w dziedzinie projektowania i produkcji tego typu instalacji, brytyjskiej firmy Aquamist. Głównym założeniem wtrysku wody / metanolu jest radykalna redukcja temperatury EGT [Exhaust Gas Temperature] poprzez zmniejszoną ciepłotę powietrza dolotowego oraz równolegle – poprawę tłumienia detonacji i skuteczność przeciw-stukową. Rozwiązanie to w konsekwencji pozwala uwolnić dodatkową moc i moment obrotowy a wartość EGT w przypadku „Dark Knight” została zredukowana o ponad 100°C [co dodatkowo przekłada się na żywotność turbosprężarek]. Impulsem zawiadującym całą pracą instalacji Aquamist jest sygnał zaczerpywany bezpośrednio z fabrycznego ECU [dzięki dedykowanej wiązce elektronicznej] tj. po procentowym zakresie natężenia pracy wtryskiwaczy. Status pracy, poziom wtrysku jak również szereg ważnych informacji prezentuje, stylistycznie wpisujący się w ergonomie wnętrza 911’nastki, wyświetlacz który umiejscowiliśmy estetycznie na centralnej konsoli. Dwa przelewowe zbiorniki o łącznej pojemności 10L ulokowaliśmy w przedniej przestrzeni bagażowej za pomocą indywidualnej, wykonanej własnym sumptem, wylakierowanej metodą proszkową – obudowie która koherentnie, w stylu OEM’owym zajęła niewielką część frontowego bagażnika.

Klientowi życzymy szerokości i zadowolenia!

Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!

Zapraszamy Właścicieli Porsche 911 Turbo / S [991.1 i 991.2 | MKI / MKII] chcących nadać swoim pojazdom niesamowitego brzmienia, mocy, nuty indywidualizmu oraz nadzwyczajnego wyglądu do współpracy! Katalog felg: http://felgi.auto-dynamics.pl/

Rozszerzona galeria zdjęć HD: https://flic.kr/s/aHskHP7UdX

Zespół auto-Dynamics.pl
www.auto-dynamics.pl
parts.auto-dynamics.pl

© 2023 auto-Dynamics.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów bez zgody zabronione!